رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » راهنمای سفر و گردشگری » سفری با پروازی رویایی

سفری با پروازی رویایی

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

هر وقت به سفر فکر میکنم ابری در ذهنم نقش می بندد که تصویرش پروازی رویایی را نشان می دهد. سوار بر هواپیمایی مجهز بر فراز آسمانها، آسمان آبی و گذر از میان ابرها در حالی که کره ی آبی رنگ زیبا به زیر پایم می باشد. این شروع یک سفر زیبا و ماجراجویانه میتواند باشد. به نظر من این یک اصل است که اگر ابتدای سفر خوب باشد ادامه ی آن نیز زیبا خواهد بود.
تهیه ی بلیط
حال به این نکته می رسیم که از کجا و چگونه بلیط تهیه کنیم. اغلب اوقات به این فکر می کنیم که کدام پرواز را برای سفرمان انتخاب کنیم.امن ترین آنها کدام و خدماتی که ارائه می دهند چگونه است؟
مثلا برای سفرهای خارج از کشور ساعت پرواز طولانی می باشد، همین جمله باعث می شود که به فکر پروازی مطمئن و البته مجهز باشیم. بعضی افراد اطلاعات کافی در مورد خیلی از پروازها ندارند و حتی شاید تعداد بیشماری از افراد، این نخستین سفرشان باشد و اطلاعات کافی در این باره نداشته باشند، البته این کاملا طبیعی است.
با افزایش نرخ بنزین، قیمت بلیط هواپیما نیز افزایش پیدا کرد. ولی برخی نکات هستند که به شما کمک می کنند بلیط ارزان تهیه کنید.
مثلا روزهای اول هفته مثل شنبه و یکشنبه و ساعات اولیه ی روز نرخ بلیط ها ارزان تر می باشد.نکته ی دیگر این است که اگر به صورت آنلاین به تهیه ی بلیط اقدام فرمایید امکان این هست که بتوانید صندلی خود را خود انتخاب کنید.
یکی دیگر از نکات زمان مناسب خرید بلیط است، به طور مثال اگر بلیطی را زودتر یا دیرتر خرید کنید امکان افزایش قیمت وجود دارد. نکته ی دیگر این است که بلیط سیستمی به چند دسته تقسیم میشوند: بزرگتر از 12 سال، بین 2 تا 12 سال و همچنین زیر 2 سال؛ که برای نوزادان تخفیف 50 درصدی در نظر گرفته می شود.
به همین خاطر سایت ها درباره ی این موضوع به سوالات شما پاسخ می دهند؛ برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما برای داخل و خارج از ایران از جمله مشهد، استانبولtourism و …می توانید به سایت های مختلف مراجعه کنید. سایت های مربوطه این اطلاعات را پیشنهاد می کنند و حتی کار را خیلی آسان تر کرده اند و آن تهیه ی بلیط برای شما می باشد. سایت ها تخفیف های مربوطه را به شما اطلاع می دهند.
سایت هایی وجود دارند که در ایران به انجام این امور می پردازند؛ و یکی از این سایت ها  که پیشنهاد ما نیز می باشد سایت زورق است.
با بیان این مطالب امیدواریم بتوانیم به شما در تهیه ی بلیط و سپردن آن به سایت های مربوطه سفری خوش را برای شما در نظر گرفته باشیم.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید