رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » جاذبه های گردشگری » جاذبه های گردشگری اروپا » جاذبه های گردشگری انگلیس » 5 جاذبه برتر گردشگری انگلیس

5 جاذبه برتر گردشگری انگلیس

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Museum

پنج جاذبه برتر گردشگری انگلیس در سال 2012 معرفی شدند.

به گزارش آلامتو به نقل از توریست ها، دولت انگلیس در گزارشی که روز گذشته (سه‌شنبه) منتشر شد، پنج جاذبه برتر گردشگری این کشور در سال 2012 را معرفی کرد که بر این اساس «موزه بریتانیا» در صدر این مکان‌ها قرار گرفت.

به گزارش بی‌بی‌سی، موزه بریتانیا به عنوان یکی از غنی‌ترین موزه‌های جهان در صدر این فهرست قرار دارد. این موزه در سال 2012 میزبان پنج میلیون و 900 هزار بازدیدکننده‌ بود که بیشتر آنها گردشگر بودند، البته تعداد بازدیدکنندگان این موزه در مقایسه با سال 2011 حدود پنج درصد کاهش داشت که کارشناسان علت این امر را مشکلات اقتصادی در انگلیس می‌دانند.

پس از این موزه بریتانیا، «گالری تیت مدرن»،‌ «گالری ملی»، «موزه تاریخ ملی» و «موزه ویکتوریا و آلبرت» در رتبه‌های بعدی جاذبه‌های برتر گردشگری این کشور قرار گرفتند.

در ابن شرایط دولت انگلیس قصد دارد در قالب برنامه‌ای ‌10 ساله، درآمدهای این کشور از محل صنعت گردشگری را به 188 میلیارد پوند در سال 2020 برساند و انگلیس را به قطب نخست گردشگری اروپا تبدیل کند.

در قالب این برنامه 10 ساله که رشد 60 درصدی درآمدهای انگلیس از محل صنعت گردشگری را در پی خواهد داشت، تعداد شاغلان در صنعت گردشگری انگلیس نیز به رقم سه میلیون نفر می‌رسد.

راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید