رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » «موزه بریتانیا» پربازدیدکننده‌ترین مکان انگلیس در سال 2012

«موزه بریتانیا» پربازدیدکننده‌ترین مکان انگلیس در سال 2012

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Museum موزه بریتانیا

«موزه بریتانیا» برای ششمین سال متوالی عنوان پربازدیدکننده‌ترین مکان انگلیس را به خود اختصاص داد.

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، «موزه بریتانیا» در لندن که عنوان یکی از پنج موزه برتر جهان را یدک می‌کشد در سال 2012 برای ششمین سال متوالی پربازدیدکننده‌ترین مکان گردشی انگلیس را به دست آورد.

به گزارش بی‌بی‌سی، موزه بریتانیا در سال 2012 میزبان پنج میلیون و 900 هزار بازدیدکننده‌ بود که بیشتر آنها گردشگر بودند، البته تعداد بازدیدکنندگان این موزه در مقایسه با سال 2011 حدود پنج درصد کاهش داشت که کارشناسان علت این امر را مشکلات اقتصادی در انگلیس می‌دانند.

در همین حال، گالری «تیت مدرن» در لندن با افزایش 9 درصدی بازدیدکننده، میزبان پنج میلیون و 300 هزار گردشگر بود که این امر این گالری را در فهرست بربازدید کننده‌ترین مکان‌های انگلیس در رتبه دوم قرار داد.

«موزه بریتانیا» که در سال 1753 تاسیس شده، یکی از عظیم‌ترین و غنی‌ترین موزه‌های جهان است که بیش از 13 میلیون گنجینه و آثار تاریخی از بسیاری از فرهنگ‌ها، اقوام و کشورهای جهان را از دوران پیش از تاریخ تا زمان حال را در خود جای داده است.(جاذبه های گردشگری انگلیس)

بخش‌های اصلی موزه بریتانیا عبارتند از بخش ایران و باستان، نقاشی و تصویر، سکه و نشان، آثار باستانی مصر، آسیای غربی، یونان و روم، قرون وسطی و دوره‌های بعد، هنر اسلامی، آثار باستانی شرقی، آثار پیش از تاریخ و آثار قوم شناختی.

راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید