رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » جاذبه های گردشگری » خانه ی رویایی زوجی که روی آب شناور است

خانه ی رویایی زوجی که روی آب شناور است

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

خانه سبز

زوجی کانادایی زندگی روتین شهری خود را رها کرده‌اند و شبه شهری زیبا به دور از شلوغی‌های زندگی متمدن برای خود ساخته‌اند.

 «وین آدامز» و «کاترین کینگ» خانه ای رویایی برای خود ساخته اند که روی آب شناور است. این خانه جزیره ای از ۱۲ سکو تشکیل شده است که با یک مسیر چوبی به هم وصل شده اند. این خانه که ساختار فیروزه ای و سرخابی رنگ دارد، در ساحل توفینو در بریتیش کلمبیا قرار دارد.

این خانواده از سال ۱۹۹۲ با دو فرزند خود در آن زندگی می کنند. نکته جالب این است که این خانواده کاملا خودکفا هستند و تمام نیازهای زندگیشان را خودشان مهیا می کنند!

این زوج در طول زمستان از آب باران و در تابستان از آب آبشار برای مصرف استفاده می کنند. این جزیره کوچک پر از خانه های سبزی است که در طول سال در آن ها میوه و سبزیجات پرورش می دهند و برق آن هم از طریق صفحات خورشیدی تامین می شود.

این خانه همچنین یک فانوس دریایی و تعداد زیادی گلدان های پر از گل دارد که این هم نتیجه هنرمندی صاحبان این خانه است.

این زوج هنرمند در خانه شان مرغ و خروس هم نگهداری می کنند و برای در امان ماندنشان از حیوانات وحشی، آغلی برای آن ها ساخته اند.

«وین» و «کاترین» بیش از ۲۰ سال است که در این خانه زندگی می کنند و از آن زمان تاکنون تغییرات زیادی در آن ایجاد کرده اند.

بزرگترین مشکل این زن و شوهر، نوع خاصی از موش است که فوندانسیون این خانه شناور را می جوند اما این مشکلات مانع از دستیابی آن ها به آرزوهایشان نشده است.

این خانه پر از کارهای هنری است که وین آن را ساخته و کاترین هم این شبه جزیره را پر از باغ و گل کرده است.

این هنرمندی ها صرفه اقتصادی هم برای آن ها داشته است. بسیاری از کارهای هنری آن ها مثل کنده کاری ها و شمع ها در توفینو به فروش می رسد.

این زن و شوهر میزبانان خوبی هم هستند. آن ها عاشق توریست ها هستند و امکان بازدید از خانه را برایشان فراهم می کنند؛ به خصوص زوج های جوانی که دوست دارند خودکفایی را از آن ها بیاموزند.(مهر)

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید