رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » جاذبه های گردشگری » برپایی نمایشگاه صنایع‌دستی خوزستان در دانشگاه بصره

برپایی نمایشگاه صنایع‌دستی خوزستان در دانشگاه بصره

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

نمایشگاه

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع ‌دستی و گردشگری خوزستان از برپایی نمایشگاه صنایع‌دستی خوزستان در دانشگاه بصره خبر داد.

افشین حیدری امروز در گفت وگو با فارس در اهواز اظهار کرد: نمایشگاه صنایع دستی خوزستان متشکل از مصنوعات صنعتگران خوزستانی در دانشگاه بصره راه اندازی می شود.

وی با اشاره به اینکه مقدمات برپایی این نمایشگاه از سال گذشته فراهم شده، افزود: در تلاش هستیم تا تولیدات صنعتگران خوزستانی را به کشور عراق معرفی کنیم و در این زمینه از همه توان خود بهره خواهیم برد.

وی با اشاره به اینکه ایجاد زیرساخت های مواصلاتی در این زمینه بسیار تأثیر داشته، گفت: این نمایشگاه با استفاده از خط دریایی خرمشهر ـ بصره برپا خواهد شد که ظرفیت بسیار خوبی برای گردشگری به شمار می آید.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان خاطرنشان کرد: صنایع دستی ایران در کشور عراق بسیار طرفدار دارد و هنوز برای مصنوعات ایرانی در این کشور بازاریابی انجام نشده است که در صورت اقدام در این زمینه قطعاً موفق خواهیم شد بازاری مطمئن برای محصولات خوزستان پیدا کنیم.

حیدری تأکید کرد: صنایع دستی می تواند در ایجاد فرصت های شغلی بسیار مؤثر باشد و بر این اساس می توان فرصت های شغلی کم هزینه ای را در دستور کار قرار دهیم و به این دلیل باید در راستای ترویج و گرایش به این صنایع تلاش کنیم.

وی گفت: راه اندازی یک شغل در بخش صنایع دستی نیاز به سرمایه زیادی ندارد ولی تولیدات در این زمینه با قیمت های بسیار مناسبی به فروش می رسد که در این بخش می توان ادعا کرد که ارزش افزوده تولیدات در این بخش با سایر بخش های تولیدی قابل مقایسه نیست و بر این اساس گرایش به این مشاغل بیش از پیش است.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید