رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » بازدید بیش از 113 هزار نفر از موزه‌های استان زنجان

بازدید بیش از 113 هزار نفر از موزه‌های استان زنجان

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

zanjanغلامرضا نجفلو امروز در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان در رابطه با تعداد مسافرین ورودی به این استان اظهار کرد: 47 هزار و 730 نفر با اتوبوس، 40 هزار و 290 نفر با قطار و 885 نفر از طریق هوایی وارد استان شدند.

وی اظهار داشت: مجموع مسافران اقامت‌کننده در زنجان تاکنون 86 هزار و 671 نفر بوده است.

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد سفرهای نوروزی استان زنجان افزود: از این تعداد مسافران اقامت کننده در هتل 3 هزار و 172 نفر، هتل آپارتمان 760 نفر و اقامت در کمپ‌های موقت 9 هزار و 90 نفر بوده است.

وی مسافران اقامت کننده در کلاس‌های مدارس را 19 هزار و 593 نفر اعلام کرد و گفت: مسافران اقامت کننده در مراکز مهمانپذیری 4 هزار و 318 نفر و منازل استیجاری را 938 نفر اعلام کرد.

نجفلو ادامه داد: مسافران اقامت کننده در سایر مراکز اقامتی اعم از مهمانسراهای ادارات، خوابگاه‌های دانشجویی و سالن‌های ورزشی و غیره 6 هزار و 615 نفر بوده است.

وی اقامت کننده در چادرهای مسافرتی در پارک‌ها، حاشیه بلوارها و خیابان‌ها را 44 هزار و 700 نفر اعلام کرد.

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد سفرهای نوروزی استان زنجان تعداد بازدیدهای نظارت از مراکز اقامتی را 132 مورد بیان کرد و افزود: تعداد بازدیدهای نظارتی از رستوران‌ها و مراکز پذیرایی و بین راهی 195 مورد بوده است.

وی تعداد بازدیدهای نظارتی از دفاتر خدمات مسافرتی 79 مورد، مراکز اقامتی موقت مانند کمپ، مهمانسرا، منازل استیجاری و غیره را 191 مورد اعلام کرد.

نجفلو به یک مورد تذکر به مراکز پذیرایی اشاره کرد و ادامه داد: اخطار کتبی به مراکز پذیرایی یک مورد و تعطیل مراکز پذیرایی یک مورد بوده است.

وی تعداد شکایات واصله از دفاتر خدمات مسافرتی و تورها را سه فقره گزارش داد.

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد سفرهای نوروزی استان زنجان در رابطه با تعداد بازدیدکننده‌های گنبد سلطانیه و موزه مردم شناسی رختشویخانه گفت: بازدید کننده‌های گنبد سلطانیه 43 هزار و 400 نفر و رختشویخانه 21 هزار و 353 نفر بوده است.

وی افزود: تعداد بازدیدکننده‌های موزه مردان نمکی 23 هزار و 45 نفر و غار کتله خور 25 هزار و 650 نفر اعلام کرد.

راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید