رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » استقبال گسترده از گردشگران خارجی

استقبال گسترده از گردشگران خارجی

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

تهران

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشاركت‌های اجتماعی شهرداری تهران از آمادگی این سازمان برای استقبال گسترده از گردشگران خارجی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان رفاه و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران، فرزاد هوشیار پارسیان با اشاره به اعلام آمادگی دو شرکت بزرگ خارجی مانند شرکت‌های «هاپ ان هاپ اف» و «بیگ باس» برای حضور در مناقصه اتوبوس‌های گردشگری توسط این سازمان، گفت: به زودی این مناقصه را با حمایت دولت برگزار خواهیم کرد و از حضور شرکت‌های ایرانی نیز در این مناقصه استقبال می کنیم و پذیرای پیشنهادهای آنان نیز هستیم.

وی افزود: مناقصه اتوبوس‌های گردشگری در کنار فعالیت‌‌های دیگر این سازمان کمک خواهد کرد تا مجموعه فعالیت‌های سازمان رفاه برای استقبال گسترده از گردشگران خارجی کامل شود.

به گفته هوشیار؛ فراهم‌سازی اماکن گردشگری، بازسازی سراهای سنتی و قدیمی، تولید و توزیع نقشه‌های گردشگری تهران ویژه گردشگران خارجی و در کنار آن، شناسایی ۲۰ رینگ ویژه گردشگری در شهر تهران مانند رینگ بازار، رینگ سی تیر و رینگ عودلاجان، از جمله اقدامات دیگر این سازمان برای پذیرایی از گردشگران خارجی پایتخت است.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید