رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » هزینه‌ای که گردشگران خاورمیانه برای اقامت در هتل‌های انگلیسی می‌پردازند!

هزینه‌ای که گردشگران خاورمیانه برای اقامت در هتل‌های انگلیسی می‌پردازند!

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

انگلیس

آمارها نشان می‌دهد هزینه‌ای که گردشگران خاورمیانه برای اقامت در هتل‌های انگلیسی می‌پردازند، 67 درصد از میانگین دیگر کشورها بیشتر است.

به گزارش ایسنا، به نظر می‌رسد اهالی منطقه خاورمیانه قصد دارند بازار هتل‌داری انگلیس را رونق دهند؛ نتایج آمارگیری‌های اخیر حاکی از آن است که میزان پولی که خاورمیانه‌ای‌ها برای یک شب اقامت در هتل‌های این کشور پرداخت می‌کنند، 67 درصد بیشتر از میانگین دیگر کشورهاست.

گردشگران خاورمیانه در سال گذشته 174 پوند برای هر شب اقامت در هتل‌های این کشور اروپایی صرف کردند، در حالی که رقم ملی در این زمینه 104 پوند است. پس از کشورهای خاورمیانه، مکزیک دومین رتبه را دارد که با پنج درصد افزایش میانگین، هزینه گردشگرانش برای اقامت در هتل‌های انگلیس 143 پوند است.

برزیل و آمریکا رتبه‌های سوم و چهارم را دارند. آمارها نشان می‌دهد اسپانیا و ایتالیا در این زمینه بیش از گذشته خرج می‌کنند و روس‌ها از میان مردم دیگر کشورهای اروپایی بیشترین هزینه را برای اقامت در هتل‌های انگلیسی پرداخت می‌کنند.

سنگاپور‌، آفریقای جنوبی، آرژانتین، چین و سوییس دیگر کشورهایی هستند که نام‌شان در این فهرست آورده شده است.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید