رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » افزایش بیش از پنج درصد تعداد گردشگران آمریکایی در ماه آگوست نسبت به گذشته

افزایش بیش از پنج درصد تعداد گردشگران آمریکایی در ماه آگوست نسبت به گذشته

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

آمریکا

آمارها نشان می‌دهد، تعداد گردشگران آمریکایی در ماه آگوست نسبت به بازه زمانی مشابه در سال گذشته بیش از پنج درصد افزایش داشته است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، معاون وزارت تجارت بین‌المللی آمریکا اعلام کرد، مسافران خارجی این کشور طی ماه اوت امسال مبلغ 19 میلیارد و 200 میلیون دلار خرج کرده‌اند که این رقم در مقایسه با سال 2013 رشدی حدود شش درصدی را نشان می‌دهد.

میزان درآمد آمریکا از سفر گردشگران بین‌المللی از ابتدای سال 2014 تاکنون 150 میلیارد دلار بوده است. صنعت گردشگری اخیرا به یکی از مهمترین تجارت‌های بین‌المللی آمریکا بدل شده که برای هفت میلیون و 700 هزار نفر شغل ایجاد کرده است.

این در حالی است که آمریکایی‌ها از ابتدای سال جاری تاکنون 96 میلیارد و 400 هزار دلار خرج سفرهای خارجی خود کرده‌اند. با در نظر گرفتن درآمد گردشگری بین‌المللی این کشور، این به معنای اضافه بودجه‌ای 54 میلیارد دلاری است.

به گفته یکی از مسئولان این حوزه، هدف آمریکا جذب 100 میلیون گردشگر خارجی و کسب 250 میلیارد دلار درآمد سالانه تا سال 2021 است.

خرید کالاها و خدمات مربوط به گردشگری از سوی مسافران خارجی هم در ماه آگوست درآمدی 12 میلیارد دلاری را نصیب آمریکایی کرده است که این به معنای رشد 3 درصدی این آمار است. این خدمات و کالاها شامل غذا، حمل‌ونقل، سوغاتی، تفریحات و دیگر بخش‌های مرتبط با مسافران خارجی می‌شود.

در ماه اوت جمع درآمدهای صنعت گردشگری آمریکا حاصل از حوزه‌های گردشگری تحصیلی، درمانی، فصلی، کاری و… با پنج درصد افزایش به سه میلیارد و 400 میلیون دلار رسید. 18 درصد گردشگران این کشور را افرادی تشکیل می‌دهند که برای کارهای موقتی، درمان و یا تحصیل به آن‌جا سفر می‌کنند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید