رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » گردشگر ژاپنی حین گرفتن عکس سلفی در «تاج محل» جان خود را از دست داد

گردشگر ژاپنی حین گرفتن عکس سلفی در «تاج محل» جان خود را از دست داد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

تاج محل

گردشگر ژاپنی حین گرفتن عکس سلفی در «تاج محل» جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، گردشگر 66 ساله ژاپنی‌ که در حال سلفی گرفتن در «تاج محل» هندوستان بود، ‌دچار سکته قلبی شد‌، از پله‌ها پایین افتاد و جان خود را از دست داد.

به گفته یکی از نیروهای پلیس هند، این توریست به همراه سه مسافر ژاپنی دیگر در حال بالا رفتن از پله‌های مرمرین‌ «تاج محل» و عکس گرفتن بودند که ناگهان سقوط کرد و افتاد. این گردشگر با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد، اما زنده نماند.

گفته می‌شود علت سقوط این مرد 66 ساله ژاپنی سکته قلبی بوده است. یکی دیگر از همکاران این فرد هم همراه او از پله به پایین افتاد و از قسمت پا دچار شکستگی شد.

به گزارش بی.بی.سی‌، «تاج محل» که جزو جاذبه‌های مهم کشور هند است که نامش در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده‌، به طور میانگین روزانه میزبان 60 هزار گردشگر است.

حوادث مربوط به گرفتن عکس سلفی در میان توریست‌ها، رو به افزایش است و توجه رسانه‌ها را به خود جلب می‌کند. آخرین رخداد مشابه این جریان‌، مرگ سه مرد جوان در ماه ژانویه در هند بود که در حال گرفتن سلفی در قطار جان خود را از دست دادند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید