رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » ارزان بودن خدمات گردشگری و سلامت در کمک به جذب بیشتر گردشگر

ارزان بودن خدمات گردشگری و سلامت در کمک به جذب بیشتر گردشگر

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

قطار گردشگری

نایب رییس کمیسیون گردشگری و خدمات اتاق بازرگانی ایران گفت: کاهش ارزش پول ایران باعث می‌شود به دلیل ارزان بودن خدمات گردشگری و سلامت، بتوانیم گردشگر بیشتری جذب کنیم.

مجتبی غیابی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: ورود قطارهای گردشگری به ایران باعث می‌شود که مردم جهان کشور ایران را ببینند و با آداب و رسوم کشورمان از نزدیک آشنا شوند. اگر دید ملت‌ها به ایران عوض شود در آینده اثر تحریم‌ها کاهش می‌یابد.

وی افزود:‌ گردشگری نسبت به سال‌های گذشته رشد داشته است اما ادامه این رشد نیاز به بهبود زیرساخت‌ها دارد. مسئولان باید توجه کنند که ایران فقط اصفهان و شیراز نیست و اقصی نقاط ایران قابلیت پذیرش گردشگر را دارد.

غیابی اظهار کرد: اکثر هتل‌ها، هتل‌های قدیمی است که نیاز به بازسازی دارند اما در حمایت از بخش گردشگری فقط شعار داده می‌شود و هنوز عمل‌گرایی دیده نشده است.

نایب رییس کمیسیون گردشگری و خدمات اتاق بازرگانی ایران افزود: اگر به بخش گردشگری معافیت مالیاتی تعلق بگیرد و سود بانکی کاهش یابد، سرمایه‌گذاران وارد این بخش می‌شوند.

وی گفت: سال گذشته یک و نیم میلیون نفر گردشگر عراقی از مرز مهران وارد ایران شدند اما هتل‌های این منطقه در حد تک ستاره هستند که اگر این زیرساخت‌ها درست شوند و روادید بین ایران و عراق حذف شودف افراد بیشتری از عراق به ایران می‌آیند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید