رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » هیچ مصوبه ای در خصوص آیین نامه و دستورالعمل شرایط احراز صلاحیت آژانس های مسافرتی متقاضی نداشته است

هیچ مصوبه ای در خصوص آیین نامه و دستورالعمل شرایط احراز صلاحیت آژانس های مسافرتی متقاضی نداشته است

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
مرتضی رحمانی موحد
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری تاکید کرد: هنوز شرایط و ضوابط جدیدی برای فعالیت آژانس ها در حوزه گردشگری سلامت اعلام نشده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی رحمانی موحد با رد شایعات مربوط به توافق این سازمان با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص احراز صلاحیت آژانس های مسافرتی متقاضی فعالیت در زمینه گردشگری سلامت، اظهار داشت: هر گونه تفاهم در این زمینه منوط به توافق 4 دستگاه عضو شورای راهبردی گردشگری سلامت است و شورای مذکور تا کنون هیچ مصوبه ای در خصوص آیین نامه و دستورالعمل شرایط احراز صلاحیت آژانس های مسافرتی متقاضی نداشته است.

وی افزود: در حال حاضر بررسی نحوه و شرایط احراز صلاحیت آژانس ها برای ورود به بحث گردشگری سلامت در کارگروه تخصصی تندرستی، بازاریابی و تبلیغات به ریاست معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حال بحث و بررسی است که صرفا پس از تصویب در کارگروه و تایید شورای راهبردی قابلیت اجرایی خواهد داشت.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید