رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » برگزاری همايش ملي چشم انداز صنعت گردشگری در دولت تدبير و اميد

برگزاری همايش ملي چشم انداز صنعت گردشگری در دولت تدبير و اميد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
گردشگری
نخستین همایش ملی چشم انداز صنعت گردشگری در دولت تدبیر و امید به منظور بررسی راهبردها و چالش های صنعت گردشگری کشور توسط مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، بابک ارسیا، رئیس مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران درخصوص برگزاری این همایش گفت: با فعال‌تر شدن دولت یازدهم در عرصه دیپلماسی بین‌الملل و نتایج موفقیت‌آمیز مذاکرات، نام ایران در حوزه‌های مختلف از جمله گردشگری بیشتر مطرح شده است و این فرصت خوبی است تا راهبردها و چالش های پیش روی این صنعت در محورهای سلامت، آموزش، تبلیغات و بازاریابی، مدیریت استراتژیک، ارتباطات و حمل و نقل و دیگر موضوعات آن به صورت علمی بررسی شود.

این همایش مقالات کاربردی را در محورهای چشم انداز، راهبردها و چالش هاي گردشگري سلامت، گردشگري ساحل محور، آموزش گردشگری، توسعه ارتباطات و حمل و نقل گردشگري، مديريت استراتژيك، تبليغات و بازاريابي منطقه اي و جهاني، جذب سرمايه گذاري داخلي و خارجي در گردشگري، توليد ملي و اشتغال از راه گردشگري در دولت تدبیر و امید، نقش ديپلماسي عمومي دولت تدبير و اميد براي ايجاد تعامل و جذب گردشگر از كشورهاي مختلف، بررسي مزيت ها و محدوديت هاي نسبي دولت تدبير و اميد براي توسعه گردشگري و … پذیراست.

عضو هیئت علمی جهاددانشگاهی همچنین بررسی نقش سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ارتباط با پیشبرد اهداف دولت را یکی از موضوعات اصلی این همایش عنوان کرد و افزود: این سازمان ماموریت دارد تا ضمن حفاظت از سرمایه ها و مواریث تاریخی کشور و معرفي فرهنگ و تمدن ايران اسلامي به جلب و تامین نیازهای گردشگران خارجی و داخلی بپردازد که تماما منجر به ارزآوری و اشتغال خواهد شد. این همایش فرصت مناسبی است تا عملکرد سازمان میراث فرهنگی در دولت یازدهم نقد و بررسی و نقاط ضعف و قوت آن شناسایی شوند.

وی بیان کرد: مهلت ارسال اصل و چکیده مقالات تا آخر مهرماه می باشد و علاقمندان می توانند برای شرکت در همایش و ارسال مقالات خود به سایت www.istta.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن های 66491136 و 66491222 تماس بگیرند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید