رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » خانه‌های گردشگری در شهر سلطانیه راه‌اندازی شود

خانه‌های گردشگری در شهر سلطانیه راه‌اندازی شود

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

فرماندار شهرستان سلطانیه گفت: برای توسعه درآمدهای اقتصادی در شهرستان باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود.

پرویز خالقی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه زنجان، اظهار کرد: انتظار داریم خانه‌های گردشگری به منظور اقامت و اسکان گردشگران در شهر سلطانیه راه‌اندازی شود تا درآمدهای این بخش مستقیما به خانواده‌ها اختصاص یابد و باید بستر سرمایه‌گذاری را برای مردم آماده کنیم و با راه‌اندازی و اطلاع‌رسانی از نحوه فعالیت خانه‌های گردشگری، رونق اقتصادی را در سلطانیه افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه با راه‌اندازی سایت اینترنتی برای این امر و درج اطلاعات خانه‌های گردشگری اعم از تصاویر خانه، امکانات موجود، نحوه رزرو و شماره‌های تماس، امکان استفاده گردشگران را به سهولت فراهم کنیم، تصریح کرد: به این منظور، باید کمیته اجرایی با مسئولیت شهرداری، دبیری میراث‌فرهنگی و عضویت شورای شهر، بنیاد مسکن، اصناف و راه و شهرسازی تشکیل شود.

فرماندار شهرستان سلطانیه با بیان اینکه گردشگران فقط برای دیدن اماکن تاریخی سفر نمی‌کنند، متذکر شد: ارتباط با مردم و نحوه برخورد مردم با مسافران نیز از اهداف گردشگران است. به منظور جذب بیشتر گردشگران، باید از شیوه‌های جدید استفاده کرد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید