رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » دفتر خدمات مسافرتی ۲۰ گشت لغو مجوز شد

دفتر خدمات مسافرتی ۲۰ گشت لغو مجوز شد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی ۲۰ گشت که هزینه اقامت در خانه‌های بومی روستای اروست در منطقه گردشگری باداب سورت را به مردم روستا پرداخت نکرده بود، لغو مجوز شد.

به گزارش خبرنگار مهر چند روز پیش خبرگزاری مهر به نقل از راهنمای گردشگری و محلی روستای اروست در منطقه گردشگری باداب سورت، اعلام کرد که آژانسی، تور گردشگری به این منطقه برگزار کرده و در خانه های بومی نیز اقامت داشته اما پول روستائیان را پرداخت نکرده است.

معاونت گردشگری نیز پیگیر این ماجرا شد تا اینکه ولی تیموری مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری به خبرنگار مهر گفت: این آژانس به دلیل برگزاری تورهای گردشگری بدون رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی یک بار در تاریخ هجدهم مرداد ماه امسال از سوی اداره کل میراث فرهنگی استان تهران  لغو مجوز شده بود اما از آنجا که این تصمیم در کمیسیون فنی استان گرفته شده بود، مدیران این آژانس حق داشتند تا نسبت به این رای اعتراض کنند و درخواست تجدید نظر بدهند.

تیموری افزود: این درخواست در کمیسیون عالی دوباره بررسی شد و از آنجا که خبرگزاری مهر گزارش دیگری نیز پیرو تخلف این آژانس داده بود و با توجه به سابقه دار بودن این آژانس در تخلفات، رای لغو مجوز این آژانس مسافرتی به تایید نهایی رسید.

وی با اعلام اینکه رای لغو مجوز این آژانس اوائل هفته آینده ابلاغ می شود گفت: روستاییان منطقه گردشگری باداب سورت می توانند شکایت خود را از این آژانس گردشگری مکتوب کنند تا خسارت آنها از محل ضمانت نامه مالی که آژانس ر اختیار معاونت گردشگری گذاشته، پرداخت شود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید