رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » توسعه کالبدی روستاهای گردشگری در کل کشور

توسعه کالبدی روستاهای گردشگری در کل کشور

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

علیرضا تابش

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از امضای تفاهم‌نامه با سازمان میراث فرهنگی خبر داد و گفت: موضوع این تفاهم‌نامه، توسعه کالبدی روستاهای گردشگری در کل کشور خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست امضای تفاهم‌نامه مشترک بین دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به منظور بهسازی کالبد روستاهای تاریخی و گردشگری عصر روز شنبه در سالن اجتماعات دبیرخانه شورای مناطق آزاد برگزار شد.

در این برنامه علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: با همکاری منطقه آزاد اروند برنامه تفصیلی جامع چند ساله‌ای را تدارک دیده‌ایم که در آن شهرهای آبادان و خرمشهر نیز مدنظر قرار گرفته است.

وی گفت: بازسازی در مملکت ما زمانی متوقف شد و بسیاری از روستاها به خصوص در این مناطق در میانه راه بازسازی رها شدند.

تابش ادامه داد: علاقه‌مندی مناطق آزاد برای سرمایه‌گذاری و توسعه روستاها بسیار مناسب است. ما به دنبال بهانه هستیم که از هر امکانی برای توسعه روستاها استفاده کنیم. اعتبارات و کمک بلاعوض مشترک را می توانیم به مناطق تسری دهیم.

وی با بیان اینکه توسعه کالبدی روستاها از هر دو سو کار مفیدی است، گفت: توسعه و عمران به نفع مردم و مناطق آزاد خواهد بود.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تفاهم‌نامه دیگری با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امضا خواهیم کرد. کلیات آن آماده شده است و شامل روستاهای مستعد گردشگری در کشور می شود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید