رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » فرار گردشگران از مقصد نخست گردشگری جهان

فرار گردشگران از مقصد نخست گردشگری جهان

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

حوادث تروریستی

حوادث تروریستی اخیر، فرار گردشگران از مقصد نخست گردشگری جهان را در پی داشته است.

 حوادث تروریستی اخیر در فرانسه که به مرگ چندین تن انجامید، فرار گردشگران از فرانسه، مقصد نخست گردشگری جهان را در پی داشته است.

بر اساس گزارشها در روزهای اخیر و پس از حمله به دفتر نشریه «شارلی ابدو» در پاریس که منجر به کشته شدن 17 نفر شد ، تعداد گردشگران فرانسه و به ویژه شهر پاریس، پایتخت این کشور و مقصد بخش اعظم گردشگران آن کاهش چشمگیری یافته و روند لغو تورهای مسافرتی به مقصد فرانسه همچنان ادامه دارد.

در این شرایط دولت فرانسه از سفرای خود خواسته تا اتباع دیگر کشورها را از وجود امنیت در این کشورها مطمئن سازند، این در حالیست که از چند روز قبل 10 هزار نیروی ارتش فرانسه برای تامین امنیت پاریس وارد این شهر شده و در تمامی جاذبه های اصلی گردشگری این شهر از جمله «برج ایفل»، «میدان لوور» و «کاخ ورسای» حضور دارند.

بر اساس آمارها صنعت گردشگری که هفت درصد تولید ناخالص داخلی فرانسه را به خود اختصاص داده سالانه حدود 150 میلیارد یورو ارز وارد چرخه اقتصادی این کشور می کند و تنها در پاریس حدود نیم میلیون نفر در این صنعت و صنایع مرتبط به کار اشتغال دارند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید