رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » راه افتادن توری جدید به نام «جواهرات پارس»

راه افتادن توری جدید به نام «جواهرات پارس»

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

عقاب طلایی

یک روزنامه غربی از به راه افتادن توری جدید به نام «جواهرات پارس» در اروپا برای منتقل کردن گردشگران اروپایی به ایران خبر داد و نوشت مسافران این تور با سوار شدن به قطارهای لوکس «عقاب طلایی» سفری بی نظیر را از مجارستان به ایران تجربه می کنند.

 به گزارش دیلی تلگراف، «جواهرات پارس» نام توری است که با استفاده از قطارهای لوکس عقاب طلایی (Golden Eagle Luxury Trains) گردشگران اروپایی را به ایران منتقل می کند.

نخستین سفر گردشگران اروپایی به ایران با استفاده از این امکانات از چهارشنبه هفته گذشته آغاز شده و هم اکنون 70 مسافر در این قطارهای لوکس در حال پیمودن مسیر برای رسیدن به ایران هستند.

این قطار پیش از ورود به ایران از کشورهای مجارستان، رومانی، بلغارستان و ترکیه عبور خواهد کرد و مسافران با پرداخت 9 هزار و 385 پوند مسیری بالغ بر چهار هزار و 350 مایل را می پیمایند.

شرکت قطارهای لوکس طلایی به مدت 20 سال است که در حال ارائه خدمات مسافرتی به گردشگران اروپایی است.

ایان لوماس، مدیر تولید شرکت عقاب طلایی در این ارتباط می گوید: ما همواره به دنبال فرصت هستیم و گردشگری در ایران یک بازار رو به رشد است. این بازار تازه آغاز به کار کرده و خوب بهتر این است که اولین سفرها با قطارهای لوکس انجام شوند. ما همیشه مسافران را به مناطق امن می بریم و بلیط های سفر به ایران ظرف چند روز به پایان رسیدند. عمده مسافرین ما از کشورهای انگلیس، استرالیا و آمریکا هستند.

به نوشته دیلی تلگراف، دولت ایران از سرمایه گذاری در بخش زیر ساخت های گردشگری خبر داده بنابراین اکنون زمان مناسبی است تا به ایران سفر کرد.

بر اساس این گزارش، قطارهای لوکس عقاب طلایی بسیار مجلل و راحت بوده و مسئولین آن نیز کاملا با قوانین ایران آشنا هستند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید