رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » تایلند دادگاه ویژه برای گردشگران راه‌اندازی می‌کند

تایلند دادگاه ویژه برای گردشگران راه‌اندازی می‌کند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Thailand

برای رسیدگی سریع به جرائم گردشگری در تایلند دادگاه گردشگری تاسیس می‌شود.

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، با افزایش چشمگیر تعداد گردشگران تایلند در سال‌های اخیر که افزایش جرائم گردشگران و شکایات آنها را نیز در پی داشته، دولت این کشور در آینده نزدیک اقدام به راه‌اندازی دادگاه گردشگری می‌کند.

به گزارش شین‌هوا، یکی از اهداف راه‌اندازی این دادگاه رسیدگی سریع به جرائم گردشگران و همچنین امکان محاکمه آنها خارج از این کشور پس از خروج از تایلند است.

طبق اعلام وزارت گردشگری و ورزش تایلند در این دادگاه که به طیف وسیعی از جرائم رسیدگی خواهد کرد، همچنین به شکایات گردشگران از اتباع تایلندی که در سال‌های اخیر رشد چشمگیر داشته، بصورت شبانه‌روزی رسیدگی خواهد شد تا در وقت گردشگران صرفه‌جویی شود.

تایلند در سال‌های اخیر یکی از موفق‌ترین کشورهای جهان در زمینه جذب گردشگر و سرمایه‌گذاری خارجی در این صنعت بود و پیش‌بینی می‌شود در سال 2013 میزبان 23 میلیون گردشگر باشد.

در حال حاضر در حدود دو میلیون‌ نفر در صنعت گردشگری تایلند به طور مستقیم و غیرمستقیم به کار اشتغال دارند و درآمدهای حاصل از این صنعت شش درصد «تولید ناخالص داخلی» این کشور را به خود اختصاص داده است.

راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید