رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » تهران بهمن‌ماه میزبان نمایشگاه بین‌المللی گردشگری است

تهران بهمن‌ماه میزبان نمایشگاه بین‌المللی گردشگری است

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

iran

معاون گردشگری در جلسه‌ی کارگروه تخصصی نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران که از 23 تا 26 بهمن‌ماه امسال برگزار خواهد شد، بر لزوم معرفی ظرفیت‌های گردشگری کشور در سطحی شایسته تأکید کرد.

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، مرتضی رحمانی‌موحد در جلسه‌ی کارگروه برپایی نمایشگاه گردشگری بین‌المللی که قرار است با دعوت از تعداد قابل توجهی از کشورها در چهار روز در بهمن‌ماه امسال برگزار شود، گفت: در تلاش هستیم تا با برگزاری نمایشگاه گردشگری بین‌المللی در سطح نمایشگاه‌های موفق دنیا، علاوه‌ بر ایجاد زمینه ی عرضه‌ی کشورهای صاحب مقام در این صنعت، بستر مساعدی برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری کشور فراهم کنیم.

او ادامه داد: امیدواریم با تمرکز بر بازاریابی و معرفی فرصت‌های حضور در نمایشگاه گردشگری بین‌المللی تهران، زمینه‌ی آگاهی هرچه بیشتر و استقبال جهانیان از این بازار مهم در حال شکل‌گیری را فراهم آوریم.

رحمانی‌موحد همچنین با بیان این‌که در تلاش هستیم با برگزاری این نمایشگاه، در صنعت گردشگری منطقه تصمیم‌ساز باشیم، گفت: در شکل‌گیری روابط بین‌المللی قابل انتظار در این نمایشگاه، ارتباط کشورهای مختلف با یکدیگر، امکان فروش بسته‌های اختصاصی سفر ویژه‌ی هر کشور و نیز معرفی ایران از زوایای مختلف به‌شکل تخصصی و کارشناسی انجام خواهد شد.

در جلسات متوالی کارگروه تخصصی برگزاری نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران، موضوع‌هایی مانند انتخاب غرفه‌ها در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، نحوه‌ی بازاریابی، طراحی لوگو و شعار مربوط، طراحی غرفه‌ها، بخش‌های تشکیل‌دهنده‌ی سایت نمایشگاه، چگونگی بهره‌مندی از صنایع دستی و هنرهای بومی، نحوه‌ی معرفی فرهنگ و تاریخ کشور در کنار جاذبه‌های طبیعی و گردشگری مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید