رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » انتخابات هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان تهران

انتخابات هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان تهران

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

گردشگری

چهارمین دوره انتخابات هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گردشگری ایسنا، در مجمع انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی که عصر روز دوشنبه با حضور بیش از 200 عضو این انجمن و همچنین نماینده وزارت کار و مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران در باغ موزه قصر برگزار شد، تعدادی از اعضای هیأت مدیره قبلی پس از رأی‌گیری در جایگاه خود ابقا شدند.

در این انتخابات که با تبلیغات گسترده و رایزنی‌های فشرده منتخبان همراه بود، 21 نفر کاندیدای چهارمین انتخابات مجمع انجمن صنفی شده بودند که با رأی 106 شرکت‌کننده، غلامرضا اباذری، امیر هاتفی، امیرپویان رفیعی شاد، بهروز صفری، مصطفی سروی، محمد عزیزی و ناهید رکوعی به عنوان اعضای اصلی مجمع و فرامرز موسوی سعیدی و داود فرزانه به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

همچنین محمد جهانگیری و زینب سادات حاج زواره به عنوان بازرسان مجمع انتخاب شدند و سعید بهمن پور بازرس علی‌البدل شد.

رؤسای اسبق این انجمن نیز برای چهارمین دور انتخابات مجمع کاندیدا شده بودند که رأی آنها به حد نصاب نرسید. بشردوست، معاون گردشگری پیشین استان تهران نیز که پس از استعفا به صنف دفاتر خدمات مسافرتی پیوسته، در کسوت مدیر یک دفتر خدمات مسافرتی در این انتخابات شرکت کرد.

اعضای منتخب مجمع انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی پس از پایان رأی گیری با یکدیگر بیعت کردند که در دور جدید، زمان بیشتری را صرف این انجمن کنند. دیگر اعضای انجمن نیز خواستار اتحاد صنف، تلاش برای توسعه گردشگری الکترونیک و حذف فرصت طلبی ها و سوءاستفاده از جایگاه انجمن برای پیشرفت شخصی شدند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید