رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » استقرار کشتی گردشگری متعلق به دانشگاه دریانوردی کشور کره جنوبی در اسکله هرمزگان

استقرار کشتی گردشگری متعلق به دانشگاه دریانوردی کشور کره جنوبی در اسکله هرمزگان

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

کشتی

کشتی گردشگری متعلق به دانشگاه دریانوردی کشور کره جنوبی به منظور احیای مسیر دریایی جاده‌ ابریشم در اسکله شهید باهنر هرمزگان پهلو گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر،مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان در این رابطه گفت: کشتی کره ای طرح سفردریایی جاده ابریشم با نام “هان بادا”  از استان “گیونگ سانگ  بوک دو”  پنج شنبه گذشته  با 150 سرنشین در استان هرمزگان پهلو گرفت.

وی افزود: این کشتی گردشگری 40 روز پیش کشورهای کره جنوبی، چین، ویتنام، مالزی، اندونزی، هند و عمان را طی کرد و صبح روز پنجشنبه اول آبان وارد ایران و بندرعباس شد.

عباس نوروزی افزود: شماری از سرنشینان این کشتی بعد از ظهر روزپنجشنبه بندرعباس را به مقصد اصفهان و سپس شیراز  که از لحاظ فرهنگی اشتراکاتی با استان کیونگ سانگ بوک دو، کره جنوبی دارد ترک کردند تا از نزدیک شاهد جاذبه‌های گردشگری این شهرها با شند.

وی با بیان اینکه  این گروه در سال 2013 راه خشکی جاده ابریشم را طی کرده اند گفت: سرنشینان این کشتنی امسال نیز امسال سفر خود را از راه آبی ابریشم و با هدف احیاء این مسیر انجام داده اند.

نوروزی اضافه کرد: از 150 نفر سرنشین این کشتی حدود 50 نفر سرنشین، حدود 20 نفر گردشگر و بقیه دانشجویان نیروی دریایی کره جنوبی هستند.

کشتی حامل حدود 20 گردشگر از کره جنوبی امروز (پنج شنبه) در بندر شهید باهنر شهرستان بندرعباس پهلو گرفت.

این گردشگران در بدو ورود به ایران مورد استقبال معاون استاندار هرمزگان، مسوول نمایندگی وزارت امور خارجه در هرمزگان و جمعی از مسوولان استان هرمزگان قرار گرفتند.

معاون امور بین الملل استان «جئونسانگبوک – دو» کره جنوبی نیز که گردشگران این کشور را همراهی می کند در خصوص گفت: از سفر به ایران و استان هرمزگان خوشحال هستم و از مسوولان این استان به خاطر این استقبال سپاسگزاری می کنیم.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید