رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد از مهلت دوباره به ژئوپارک قشم برای رفع نواقص خبر داد

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد از مهلت دوباره به ژئوپارک قشم برای رفع نواقص خبر داد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

ژئوپارک قشم

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد از مهلت دوباره به ژئوپارک قشم برای رفع نواقص خبر داد.

حجت‌الاسلام محمدعلی زم معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت پرونده ژئوپارک قشم که چندی پیش از فهرست ژئوپارک‌های جهان خارج شده بود، گفت: این ژئوپارک اکنون مسکوت گذاشته شده است.

وی گفت: در مجمع جهانی ژئوپارک‌ها، کارشناسان ما با چند مقاله شرکت کرده‌اند و درباره تهدیداتی که باعث می‌شد تا ژئوپارک قشم از استانداردها خارج شود، مهلت گرفتیم. همچنین قرار است که رئیس مجمع جهانی ژئوپارک ها اوایل سال آینده به ایران برای بازدید از این ژئوپارک بیاید.

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: در این ژئوپارک هزینه‌های بالایی انجام شده‌است تا استانداردها ترمیم شود. ما تا زمان سفر رئیس مجمع جهانی فرصت گرفته‌ایم که مشکلاتمان را در این ژئوپارک حل کنیم.

زم همچنین در پاسخ به یکی از خبرنگاران که گفت تصاویر موجود از ژئوپارک قشم نشان از بی‌سامانی در این ژئوپارک دارد، گفت: اگر تصاویر را در اختیار ما قرار دهید حتما این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید