رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » همراهی جوامع صنفی در خدمت رسانی به گردشگران نوروزی

همراهی جوامع صنفی در خدمت رسانی به گردشگران نوروزی

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
alirezaدبیر ستاد مرکزی سفرهای کشور از نقش جوامع صنفی صنعت گردشگری در ارتقای سطح خدمات ستاد تسهیلات سفر استان های کشور خبر داد.

به گزارش توریست ها به نقل از میراث آریا ؛ «علیرضا مختاری» با بیان این خبر گفت: فعالیت نوروزی انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافری، جامعه تورگردانان و جامعه هتلداران ایران در قالب معاونت دفاتر خدمات مسافرتی، راهنمایان تور و نیز اسکان و پذیرایی در ستاد مرکزی سفرهای کشور و نیز حضور مستمر نمایندگان این مراکز در ستادهای استانی نقش موثری در تسریع خدمت رسانی به گردشگران نوروزی و نیز تلاش برای پاسخگویی به شکایات مربوطه داشته اند.

وی با بیان اینکه نمایندگان جوامع مذکور آماده خدمت رسانی در بخش سوم سفرهای نوروزی هستند، افزود: با توجه به اینکه تعطیلات سال جدید تا تاریخ 17 فروردین ماه تداوم خواهد داشت؛ بنابراین حضور فعال نمایندگان جوامع در فرودگاه ها، تلاش برای اسکان مسافران، تداوم در زیباسازی فضای دفاتر خدمات مسافرتی و مراکز اقامتی و نیز تامین راهنمایان در محل جاذبه های گردشگری، افزایش سطح خدمات نوروزی را به دنبال خواهد داشت.

دبیر ستاد مرکزی سفرهای کشور همچنین تلاش برای کنترل تخفیف های نوروزی را نیز اقدامی دیگر از سوی جوامع صنعت گردشگری کشور خواند و گفت: بررسی وضعیت ارائه تخفیف های 10 تا 30 درصدی مراکز اقامتی کشور، تورها و نیز نحوه خدمت رسانی مطلوب مراکز مربوطه به یاری نمایندگان انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی، جامعه هتلداران و تورگردانان کشور در کنار فعالیت مستمر ناظرین عالی و بازرسان ستاد تسهیلات سفر استان های کشور طی تعطیلات جاری انجام می پذیرد.

برچسب ها :
ثبت برند و شرکت به اسانی :ثبت برند
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید