رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » تصویب طرح جامع مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی خوزستان

تصویب طرح جامع مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی خوزستان

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

احمد سیاحی

اهواز ـ معاون امور عمرانی استاندار خوزستان گفت: طرح جامع مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی خوزستان به استاندار ارائه و در نهایت هم تصویب شد.

احمد سیاحی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به شرایط خاص خوزستان و نیاز آن به مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی اظهار کرد: ۱۴ هزار کیلومتر مسیر اصلی، روستایی و آزاد راه در استان وجود دارد. خوزستان در مسیر ترانزیتی بسیاری از کالاهای وارداتی و صادراتی قرار دارد.

وی افزود: ۴۴ درصد واردات و ۱۷ درصد صادرات کشور از هشت بندر خوزستان انجام می شود. همچنین ۳۶ یادمان و ۱۵ نقطه اساسی مربوط به دوران دفاع مقدس در این استان وجود دارد.

معاون امور عمرانی استاندار خوزستان تصریح کرد: طرح جامع مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی خوزستان به استاندار ارائه و در نهایت هم تصویب شد. البته علاوه بر آن ۳۱ مجتمع خدمات رفاهی داریم که در مسیر بهره برداری است و با افتتاح چهار مجتمع جدید به ۳۵ مجتمع می رسد. قریب به ۳۱ مجتمع در حال ساخت است و به ۱۸ مجتمع خدمات رفاهی هم نیاز داریم.

سیاحی با دعوت از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در زمینه ساخت مجتمع های خدمات رفاهی بیان کرد: همه امکانات از جمله زیرساخت های راه، آب و برق را برای سرمایه گذاران مهیا می کنیم.

وی عنوان کرد: رونق هرچه بیشتر مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی باعث کاهش تلفات می شود و محل های مناسبی برای استراحت رانندگان و مسافران به وجود می آورد.

معاون امور عمرانی استاندار خوزستان گفت: هر سال قریب به سه میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از یادمان های دفاع مقدس بازدید می کنند و ۸۰۰ هزار نفر نیز از دو مرز چذابه و شلمچه در اربعین حسینی عازم کربلا می شوند.

سیاحی ادامه داد: با توجه به این مسائل، می طلبد که مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی مدرن و شایسته ای در حد درجه یک داشته باشیم. از آنجایی که احداث این مجتمع ها در جهت رضایتمندی هرچه بيشتر مردم است قطعا می تواند بسیار اثر بخش هم باشد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید