رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » تسهیل واردات خودروهای مخصوص گردشگری به ایران

تسهیل واردات خودروهای مخصوص گردشگری به ایران

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

خودروهای مخصوص گردشگری

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از ارائه طرح پیشنهادی این سازمان به دولت برای تسهیل واردات خودروهای مخصوص گردشگران‌ به کشور خبر داد.

سعید شیرکوند به خبرنگار گردشگری ایسنا گفت: خودروهایی هستند که مخصوص گردشگری‌اند و مبلمان آن‌ها به گونه‌ای است که گردشگران فقط می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند و در سفرهای عادی قابل استفاده نیستند. اتومبیل‌هایی هم هستند که فقط در کویرنوردی و طبیعت‌گردی کاربرد دارند‌، اما در داخل کشور امکان ساخت این خودروها وجود ندارد و نمی‌توان از خودروسازان داخلی بخواهیم آن‌ها را بسازیم‌، بنابراین از دولت تقاضا کردیم راه ورود این خودروها را به کشور آسان کند.

وی افزود: ما از دولت تقاضا کردیم این اتومبیل‌ها با تعرفه گمرکی کمتری به کشور وارد شوند تا در صنعت گردشگری مورد استفاده قرار گیرند.

او به تعداد اتومبیل‌هایی که درخواست شده با چنین تسهیلاتی به کشور وارد شود اشاره‌ای نکرد و گفت: این طرح در مرحله‌ی کارشناسی است و درخواست آن نیز در کمیسیون‌های دولت در حال بررسی است.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید