رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » عزم جدی ایران و جمهوری آذربایجان برای گسترش روابط در زمینه گردشگری

عزم جدی ایران و جمهوری آذربایجان برای گسترش روابط در زمینه گردشگری

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

تهران و باکو

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشورمان و وزیر فرهنگ و گردشگری جمهوری آذربایجان بر همکاری در زمینه مرمت و حفظ آثار تاریخی عراق و سوریه، اجرای تورهای تلفیقی و گسترش تبادلات صنایع دستی بین دو کشور تاکید کردند.

به گزارش ایسنا، مسعود سلطانی‌فر به منظور شرکت در هفتمین مجمع جهانی سازمان ملل متحد برای اتحاد تمدن به شهر باکو، پایتخت کشور آذربایجان سفر کرده است، در دیدار با «ابوالفضل گارایف،» وزیر فرهنگ و گردشگری این کشور ، اراده هر دو دولت را در توسعه روابط همه جانبه مصمم ارزیابی کرد.

معاون رییس جمهور دیدارهای انجام شده بین مسؤولان دو کشور را مصداق عزم جدی ایران و جمهوری آذربایجان برای گسترش روابط دانست و گفت: برگزاری تورهای تلفیقی ایران و آذربایجان، یکی از فرصت‌های خوب همکاری برای هر دو کشور است.

سلطنانی فر در دیدار با گارایف، از وجود فضا و شرایط مساعد برای حضور سرمایه‌گذاران کشور آذربایجان در بخش هتل‌سازی در ایران خبر داد و افزود: تسهیل روادید بین دو کشور و برگزاری روزهای فرهنگی ایران و آذربایجان از دیگر زمینه‌های همکاری است.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید