رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » آزادسازی 40 درصد اتاق هتل های کشور

آزادسازی 40 درصد اتاق هتل های کشور

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

هتل های ایران

رییس جامعه تورگردانان کشور از آزادسازی 40 درصد اتاق هتل های کشور خبر داد و گفت: حذف دلالان باعث شده تا حدود 40 درصد از فضای آزاد اتاق هتل ها در اختیار تورگردانان و دفاتر خدمات مسافرتی قرار بگیرد.

 ابراهیم پورفرج گفت: تا چند وقت پیش هر زمان که می خواستیم اتاق هتلی را برای گردشگران خارجی رزو کنیم با مشکل نبود اتاق روبرو بودیم. متوجه شدیم که دراین بین برخی از دلالان اتاق هتل رزو می کردند و بدون اینکه مسافری در آن اقامت دهند همان اتاق هتل ها را به دفاتر خدمات مسافرتی اجاره می دادند آن هم با قیمت گزاف چون آژانسدار مجبور است گردشگرانش را در بهترین هتل ها افامت دهد.

وی افزود: در جلسه ای که با جامعه هتلداران کشور برگزار کردیم قرار شد رزرو اتاق هتل ها در اختیار تورگردانان قرار بگیرد و دفاتر خدمات مسافرتی برای رزرو اتاق ها در اولویت باشند.

رییس جامعه تورگردانان کشور گفت: اگر پیش پرداختی برای اتاق توسط هتلداران گرفته شود مشکلی نیست ولی اینکه آن را به دلالان واگذار کنند کار درستی نبود. اکنون تعامل ما با هتلداران کشور برای اقامت گردشگران خارجی بسیار مناسب شده است.

پورفرج افزود: برخی از هتلداران به تنهایی اقدام به برگزاری تورهای گردشگری می کنند، این کار از نظر ما درست نیست. هتلدار باید کار خودش را انجام دهد و تورگردان نیز باید تور گردشگری برگزار کند، دخالت کردن در کار یکدیگر موجب ناراحتی خواهد شد. این تعداد از هتلداران اندک هستند و ما تصمیم داریم با آنها همکاری نکنیم.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید