رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » راه اندازی سایت اینترنتی مجموعه میراث جهانی چغازنبیل و هفت تپه

راه اندازی سایت اینترنتی مجموعه میراث جهانی چغازنبیل و هفت تپه

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

سایت اینترنتی

سایت اینترنتی مجموعه میراث جهانی چغازنبیل و هفت تپه راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، فاز اول سایت اینترنتی پایگاه میراث جهانی چغازنبیل با هدف اطلاع رسانی به مخاطبان متخصص و غیرمختصص طراحی و راه اندازی شد این سایت در یک ماه گذشته دوره آزمایشی خود را طی کرده است و از ابتدای دی ماه ۹۴ رسما افتتاح شد.

در این سایت علاوه بر معرفی مجموعه میراث جهانی چغازنبیل و هفت تپه ده بخش تخصصی اعم از مرمت بنا معماری و مستندنگاری، مرمت اشیا آزمایشگاه حفاظت و مرمت آثار منقول تاریخی و فرهنگی، باستان شناسی، گردشگری و GIS معرفی و آموزش، صنایع دستی، بستر طبیعی و زمین شناسی در نظر گرفته شده است که در مقاطع زمانی معین اطلاعات علمی جدیدی را در اختیار مخاطبان قرار خواهد داد.

علاوه بر آن راهنمای دسترسی گردشگران از نقاط مختلف کشور به این محوطه تاریخی و فرهنگی در قالب یک لینک برای سامانه وب جی ای اس چغازنبیل طراحی و لحاظ شده است.

برای فازهای آتی این سایت اینترنتی نیز برنامه‌های ویژه‌ای در نظر گرفته شده است که از آن جمله می توان به ارتقای این سایت به جالت چند زبانه و نیز راه اندازی یک پایگاه اطلاعات علمی دیجیتال با نام چغازنبیل از این طریق اشاره کرد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید