رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » سفر معاون میراث فرهنگی و هیات همراه به آلمان

سفر معاون میراث فرهنگی و هیات همراه به آلمان

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

گردشگری

معاون میراث فرهنگی و هیات همراه به منظور شرکت در سی و نهمین نشست کمیته میراث جهانی سازمان علمی، فرهنگی و تربیتی ملل متحد (یونسکو) امروز عازم آلمان شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لادن جعفری تهرانی، مدیر کل دفتر امور بین الملل با اعلام این خبر افزود:در اجلاس اخیر کمیته میراث جهانی یونسکو قرار است پرونده های شوش و میمند از ایران مورد بررسی قرار گیرند.

وی گفت: سی و نهمین نشست کمیته میراث جهانی سازمان علمی، فرهنگی و تربیتی ملل متحد (یونسکو) هم اکنون در شهر بن آلمان درحال برگزاری است و هیات ایرانی به ریاست معاون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به منظور دفاع از پرونده های شوش و میمند صبح امروز (چهارشنبه) عازم این اجلاس شدند.

در این اجلاس هیات ایرانی ضمن ارائه گزارش های ادواری حفاظتی از سایت های میراث جهانی و دفاع از پرونده های شوش و میمند به پرسش های کشورهای عضو کمیته پاسخ می دهند.

در پرونده شوش، تپه باستانی آن با در نظر گرفتن معیارهای چهارگانه کمیته میراث جهانی در خصوص حفظ اصالت، یکپارچگی، مدیریت و حفاظت محوطه و در پرونده میمند نیز منظر فرهنگی آن مورد ارزیابی و بررسی قرار خواهند گرفت.

در این سفر علی رضا رزم حسینی، استاندار  کرمان هیئت ایرانی را همراهی می کند.

 سی و نهمین نشست کمیته میراث جهانی سازمان علمی، فرهنگی و تربیتی ملل متحد (یونسکو) تا ۱۷ تیر ادامه خواهد داشت.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید