رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » جشنواره «مشارکت ملی گردشگری»

جشنواره «مشارکت ملی گردشگری»

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

شرکت‌کنندگان جشنواره «مشارکت ملی گردشگری» می‌توانند با استفاده از سه نشان جدید اینترنتی، گردهم جمع شوند و با آگاهی از نمونه مشارکت‌های صورت گرفته حول محور «گردشگری حلال، ظرفیت ایرانی» به ارسال آثار و شرکت در این رقابت ملی بپردازند.

حلال‌گردی

به گزارش ایسنا، دبیرخانه سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری اعلام کرد؛ با ایجاد سه نشان اینترنتی   «#حلال _گردی»، «#ظرفیت _ایرانی» و «#حلال _ I_Love»، شرکت‌کنندگان خانواده بزرگ این رویداد مهم در صنعت گردشگری کشور می‌توانند در شبکه‌های اجتماعی مجازی گردهم جمع شوند و با ارائه نمونه آثار خود، گامی در راستای معرفی ظرفیت‌های گردشگری کشور با شاخصه «حلال» در سطح ملی و بین‌المللی بردارند.

شرکت‌کنندگان کافیست این نشان‌های اینترنتی را در کنار آثار ارسالی مجازی خود در قالب متن، عکس و فیلم قرار دهند تا به صورت خودکار به خانواده بزرگ شرکت‌کنندگان سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری بپیوندند و در ایجاد حرکتی مثبت در راستای معرفی ظرفیت‌های گردشگری و شتاب بخشیدن به توسعه گردشگری کشورمان نسبت به سایر رقبا، مؤثر واقع شوند.

در فاز بعدی بهره‌مندی از نشان‌های اینترنتیِ اشاره شده، شرکت‌کنندگان قادر خواهند بود با حضور در مسابقه‌ای که بزودی اطلاع‌رسانی خواهد شد، علاوه‌بر ارسال آثارشان در جشنواره مشارکت ملی گردشگری، حضوری جدی در رقابت حاشیه‌ای داشته باشند و از جوایز تعریف‌شده بهره‌مند شوند.

نمونه آثاری که مجاز هستند در قالب نشان‌های اینترنتی «#حلال _گردی»، «#ظرفیت _ایرانی» و «#حلال _ I_Love» به اشتراک گذاشته شوند گستره وسیعی دارند و می‌توانند به نوعی بیانگر پیوند شاخصه‌های صنعت گردشگری متشکل از جاذبه‌های گردشگری، میراث فرهنگی و طبیعی، مراکز اقامتی، پذیرایی، آب و رسوم، سنن، فرهنگ، صنایع دستی، غذای بومی، طب سنتی و سایر ظرفیت‌ها با شاخصه تحقق دستورات دین مبین اسلام و دستاورد «حلال» در همه ابعاد صنعت گردشگری کشور باشد.

سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری از سوی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در چهار بخش فیلم، عکس، ایده و سفرنامه‌نویسی در حال برگزاری است و شرکت‌کنندگان تا ۱۵ مردادماه امسال فرصت دارند با ارسال آثارشان از جوایز نفیس این رویداد بهره‌مند شوند.

همچنین علاقه‌مندان به شرکت در این رقابت ملی می‌توانند با مراجعه به سایت www.Irantourismfestival۳.com ضمن ارسال آثارشان،  جدیدترین اطلاعات را دریافت کنند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید