رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » میزان هزینه گردشگران خارجی در انگلیس سال جدید میلادی به رکورد جدیدی خواهد رسید

میزان هزینه گردشگران خارجی در انگلیس سال جدید میلادی به رکورد جدیدی خواهد رسید

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

انگلیس

بر اساس جدیدترین پیش‌بینی‌ها، میزان هزینه گردشگران خارجی در انگلیس سال جدید میلادی به رکورد جدیدی خواهد رسید.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، دولت انگلیس در گزارشی اعلام کرد، میزان هزینه گردشگران خارجی بازدیدکننده از این کشور اروپایی در سال 2015 به رکورد 22 میلیارد پوند خواهد رسید.

در سال 2013 میزان هزینه گردشگران خارجی در انگلیس بنابر اعلام موسسه گردشگری «ویزیت بریتانیا» به 21 میلیارد پوند رسیده بود.

همچنین در این گزارش به افزایش شمار گردشگران چینی به انگلیس و هزینه آنها اشاره شده که در سال 2014 رقم 492 میلیون پوند را ثبت کرده بودند‌، در حال اینکه این آمار در سال 2010 میلادی 184 میلیون پوند برآورد شده بود.

در مجموع پیش‌بینی می‌شود تعداد بازدید گردشگران خارجی از کشور انگلیس سال آینده میلادی به بیش از 35 میلیون سفر برسد، در حالیکه این رقم در سال 2010 میلادی 29.8 میلیون نفر بود.

همچنین در سال 2010 مجموع هزینه گردشگران خارجی ورودی به انگلیس رقم 16.8 میلیارد پوند را ثبت کرد.

از زمان پایان بحران اقتصادی، صنعت گردشگری با رشد بهتری نسبت به سایر صنایع در انگلیس رو به رو بوده و یکی از منابع اصلی درآمد خارجی کشور محسوب می‌شود.

در واقع گردشگری موجب رشد اقتصادی انگلیسی را فراهم کرده و برگزاری بازی‌های المپیک نقش مهمی در معرفی جاذبه‌های این کشور اروپایی و افزایش شمار گردشگران داشته است.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید