رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » تعامل با جامعه تورگردانان در احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی

تعامل با جامعه تورگردانان در احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
اماکن تاریخی
مدیرعامل صندوق حفظ و احیای بناهای تاریخی گفت: جامعه تورگردانان کشور می تواند اماکن تاریخی و فرهنگی قابل احیاء را در حوزه­ های مختلف در سطح استان­ها و مناطق توسعه یافته گردشگری معرفی کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، احسان ایروانی گفت: برای برنامه ریزی معرفی اماکن تاریخی و معرفی قابلیت های گردشگری این اماکن با جامعه تورگردانان تعامل و همکاری تنگاتنگ برقرار خواهیم کرد.

وی افزود: جامعه تورگردانان با اشراف بر حوزه­ های گردشگری همچنین آشنایی به نیازمندی­های متناسب این دو حوزه در نقاط مختلف کشور می توانند نظرات صائب و سازنده ­ای در خصوص کارکردها و کاربری­های مرتبط با گردشگری در اماکن تاریخی ارائه دهند.

ایروانی همچنین گفت: امکان سرمایه ­گذاری در اماکن تاریخی و معرفی قابلیت­های احیاء و بهره­برداری نیز در این همکاری توسعه خواهد یافت. همچنین از سرمایه ­گذاری مستقیم اعضای این جامعه و مشارکت ایشان در احیاء و بهره ­برداری استقبال می کنیم. در این رابطه سلسله نشست های هم اندیشی و بازشناسی حوزه­ های مختلف همکاری با جامعه تورگردانان و آژانس داران از سوی صندوق احیاء برنامه­ ریزی شده و به صورت هفتگی در حال برگزاری است.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید