رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » برنامه های پیشنهادی سازمان میراث فرهنگی به مناسبت دهه کرامت

برنامه های پیشنهادی سازمان میراث فرهنگی به مناسبت دهه کرامت

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

دهه کرامت

نماینده سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ستاد بزرگداشت دهه کرامت برنامه های پیشنهادی این سازمان به مناسبت دهه کرامت را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فخرالدین صابری مدیر موزه قرآن، دبیر ستاد بقاع متبرکه و نماینده سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ستاد بزرگداشت دهه کرامت دراین رابطه گفت:ستاد بزرگداشت دهه کرامت متشکل از ۳۱ سازمان و وزارت خانه است که یکی از این سازمان ها، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری است که به مناسبت این دهه پیشنهادات خود را به این ستاد اعلام کرده است.

صابری افزود: سخنرانی در هنگام ظهر در نمازخانه های ادارات کل در ۳۱ استان با موضوع معرفی شخصیت حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) وحضرت احمد ابن موسی (ع) و بیان نمونه هایی از سبک زندگی آن بزرگواران و بخشی از گفتارهای آنان، بررسی کارشناسانه ثبت حدیث  سلسله الذهب به عنوان یکی از رویدادهای تاریخی و معنوی در سفر امام هشتم به ایران و نصب بنرهای تبلیغاتی برای اعلام عناوین روزهای دهه کرامت در شهرهای مختلف از جمله برنامه های پیشنادی به این مناسبت است.

 صابری همچنین برگزاری نمایشگاه با عرضه عکسها و تصاویر قدمگاه های امام هشتم(ع) و معرفی جاده ولایت(مسیر حرکت امام رضا (ع) از مدینه به خراسان)، برگزاری نمایشگاههای آیین کتابت قرآن توسط هنرمندان خوشنویس، قصه گویی از زندگی حضرت معصومه (س)، امام هشتم و حضرت احمد ابن موسی (ع) در تعدادی از کاخ موزه ها را از دیگر  برنامه های پیشنهادی سازمان میراث فرهنگی به مناسبت دهه کرامت عنوان کرد که از سوی ستاد بزرگداشت مورد استقبال قرار گرفت.

وی تاکید کرد: همچنین از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پیشنهاد شد که در دهه کرامت برنامه ریزی شود تا تعدادی از زندانیان بدهکار توسط خیرین به مناسبت این دهه آزاد شوند که مورد استقبال قرار گرفت؛ در همین راستا نیز پیشنهاد شده است که بخشی از اقدامات مربوط به زندانیان مشمول عفو توسط دستگاه قضایی در دهه کرامت انجام گیرد.

وی با اشاره به اینکه آغازاین دهه در سال جاری و طبق تقویم شمسی برابر با ۲۵ مرداد تا ۴ شهریور ماه است افزود: هر سازمانی برنامه هایی را برای این دهه پیشنهاد می کند و در سازمان میراث فرهنگی نیز ما موارد پیشنهادی را مشخص و به ستاد بزرگداشت تقدیم کردیم که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید