رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » بازدید از تاسیسات جدید گردشگری در اهواز

بازدید از تاسیسات جدید گردشگری در اهواز

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، از تاسیسات جدید گردشگری در اهواز دیدن کرد.

به گزارش ایسنا، مسعود سلطانی‌فر در سفر یک‌روزه نوروزی خود به این استان که به منظور بازدید از ظرفیت‌های ارتقایافته خوزستان در حوزه گردشگری انجام شد، از اسکله قایق‌های شخصی در اهواز دیدن کرد.

این اسکله که از تاسیسات تازه گردشگری در شهر اهواز است با 130 میلیارد ریال اعتبار از سوی استانداری برای توسعه گردشگری آبی در این استان که در مسیر رود کارون، پایین‌تر از پل پیاده‌روی طبیعت واقع شده است، بخشی از برنامه جامع گردشگری آبی در خوزستان است.

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در زمینه زیرساخت‌های مورد نیاز و اصلاح‌های زیست‌محیطی آب‌های خوزستان به منظور بهبود کیفیت در حوزه گردشگری تاکید کرد: وقتی روند توسعه گردشگری آغاز می‌شود، بخشی از کاری که در این توسعه باید انجام شود حفظ شرایط زیست‌محیطی است.

وی افزود: به طور طبیعی کنترل فاضلاب‌ها و پساب‌هایی که به کارون و رودهای دیگر خوزستان می‌ریزد بخشی از این توسعه است. همچنین مسایل آب‌وهوایی و اقلیمی استان نیز در این برنامه در نظر گرفته می‌شود که این زیرساخت‌ها با اقدامات فرابخشی به مرور پیشرفت می‌کنند.

معاون رییس‌جمهوری درباره سفر امروز خود به خوزستان تاکید کرد: با توجه به پروژه‌های در حال اجرا و فعالیت‌های خوبی که در راه توسعه گردشگری در خوزستان با حمایت استانداری انجام شده، آینده روشنی در انتظار گردشگری استان است.

سلطانی فر در پایان ادامه داد: هدف دیگر این سفر قرار گرفتن در مسیر کاروان‌های راهیان نور است.

***

افتتاح یک هتل آپارتمان در اهواز توسط معاون رییس جمهور

هتل آپارتمان مهر اصل در اهواز با حضورمسعود سلطانی فر، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان که به منظور بازدید از برنامه ها و اقدامات ستاد هماهنگی خدمات سفر به خوزستان سفر کرده است، افتتاح شد.

با حضور مسعود سلطانی فر، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان که به منظور بازدید از برنامه ها و اقدامات ستاد هماهنگی خدمات سفر به خوزستان سفر کرده است، هتل آپارتمان مهر اصل در اهواز افتتاح شد.

این هتل آپارتمان به مساحت ۷۵۰ متر مربع و زیر بنای چهار هزار و ۲۰۰ متر مربع در هفت طبقه دارای ۳۶ واحد آپارتمان و ۱۴۰ تخت در مدت دو سال با سرمایه گذاری ۱۲۰ میلیارد ریالی توسط بخش خصوصی در مجاورت فلکه فرودگاه اهواز احداث شده است.

همچنین، در حال حاضر شش هزار تخت برای اقامت مسافران در هتل ها و مراکز اقامتی استان خوزستان وجود دارد که میزان تخت های مهمانسراهای دولتی از هتل‌های خصوصی بیشتر است.

پروژه گردشگری آبی خوزستان که با پیگیری استانداری برای خدمات رسانی به مسافران در شهرستان های دارای سواحل آبی استان در حال انجام است نیز مورد بازدید رییس سازمان میراث فرهنگی قرار گرفت.

این پروژه در حال حاضر دارای 30 تا 40 درصد پیشرفت فیزیکی بوده است.

سلطانی فر در ادامه سفر برای بازدید از یادمان شهیدان در مناطق عملیاتی والفجر و شلمچه و محور گردشگری آبی اروند اهواز را به مقصد آبادان ترک کرد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید