رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » راهنماهای گردشگری در ایران حرفه‌ای می‌شوند

راهنماهای گردشگری در ایران حرفه‌ای می‌شوند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

helpهوشنگ مرادی مجری طرح ساماندهی ویلاهای استیجاری در مازندران و عضو کمیته کارشناسی طرح ساماندهی ویلاها در کشور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری بیان داشت: در سراسر استان مازندران 80 هزار واحد اماکن خصوصی و استیجاری وجود دارد که تا پایان اول فروردین ماه حدود 6 هزار رزرو در کیوسک‌های اطلاع‌رسانی ثبت شد.

وی گفت: در حال حاضر 71 کیوسک اطلاع‌رسانی و مراکز رزرواسیون ویلاهای استیجاری در سراسر استان برای رزرو اماکن خصوصی و استیجاری و دیگر اماکن اقامتی استان در خدمت گردشگران قرار دارد.

این مسئول از ایجاد اشتغال مستقیم 165 نفر در مراکز رزرواسیون استان خبر داد و گفت: در حال حاضر با توجه به نیاز استان 615 نفر در سراسر مازندران برای اطلاع‌رسانی و رزرو اماکن خصوصی و استیجاری فعال هستند.

مرادی خاطرنشان کرد: بیشترین رزرو اماکن خصوصی و استیجاری در غرب استان در شهرهای نوشهر، چالوس و رامسر صورت می‌گیرد.

وی گفت: تنوع ویلاهای استیجاری به لحاظ شرایط مکانی و امکانات موجود در آن باعث شده که همچنان ویلاهای استیجاری و خصوصی استان در راس توجه گردشگران ورودی به مازندران شود.

مرادی از آموزش کارکنان شاغل در مراکز رزرواسیون استان در سال گذشته خبر داد و گفت: به‌زودی تمامی این افراد به راهنمایان حرفه‌ای ظرفیت‌های گردشگری در مازندران تبدیل می‌شوند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید