رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » آغاز جشن راهنمایان تور در کنار دریاچه‌ی ارومیه

آغاز جشن راهنمایان تور در کنار دریاچه‌ی ارومیه

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

 tour-ormie

ششمین جشن راهنمایان تور با حضور بیش از 600 راهنمای تور از سراسر کشور از صبح امروز در کنار دریاچه‌ی ارومیه در استان آذربایجان غربی آغاز شد.

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، این جشن که به همت انجمن صنفی راهنمایان تور استان تهران و 13 انجمن صنفی دیگر به‌مناسبت روز جهانی راهنمایان تور برگزار شده است،‌ تا دوم اسفندماه در شهرستان ارومیه برپا خواهد بود.

قرار است امروز پس از گشت راهنمایان در اطراف دریاچه‌ی ارومیه، کارگاه‌های آموزشی با موضوع‌هایی مانند توسعه‌ی پایدار در گردشگری – تفسیر، آموزش و اطلاعات،‌ کارآفرینی در گردشگری با رویکرد کسب و کارهای بومی، فنون مذاکره و دیپلماسی در گردشگری،‌ گردشگری ادبی ‌و سفرنگاری‌، گردشگری پایدار و حفظ ذخایر زیستی و بشری، گردشگر – پژوهشگر در گستره‌ی مردم‌شناسی – قوم‌شناسی و مطالعات گردشگری، انرژی‌های تجدیدپذیر گامی در راه پایداری توسعه – قدرت‌، بیان راهنما و نقش آن در توسعه‌ی پایدار، نگاهی به ارتباط بین تاریخ باستان‌شناسی و راهنمایان گردشگری،‌ تأثیر متقابل باستان‌شناسی و تاریخ بر گردشگری،‌ جی‌پی‌اس و جی‌آی‌اس در گردشگری، آشنایی با ژئوتوریسم‌، گردشگری شهری‌ – امداد نجات در گردشگری و توجه به حفظ دریاچه‌ی ارومیه به‌عنوان میراث طبیعی و نقش موسیقی در توسعه‌ی گردشگری برگزار شود.

در برنامه‌ی امروز، کانون انجمن‌های صنفی راهنمایان گردشگری کشور نیز با تعیین اعضای هیأت مدیره‌اش، به‌طور رسمی تشکیل خواهد شد.

به گزارش ایسنا،‌ جشن راهنمایان تور روز دوم اسفندماه با برگزاری یک گردهمایی در ارومیه به پایان می‌رسد.

راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید