رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » جاذبه های گردشگری » تلاش در جهت رونق گردشگری 100 روستای هدف

تلاش در جهت رونق گردشگری 100 روستای هدف

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

سرپرست معاونت امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها گفت: در سال جاری قرار است دستگاه‌های مختلف از جمله معاونت امور دهیاری‌ها در جهت رونق گردشگری 100 روستای هدف تلاش کنند.

روستای نیچکوه

سعیدرضا جندقیان در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه طرح‌هایی برای توسعه گردشگری روستایی تهیه کرده‌ایم، گفت: 464 روستای هدف در زمینه گردشگری مصوب هستند اما قرار است در سال جاری به 100 روستا از میان آن‌ها بپردازیم و براین اساس نیز جلسات مشترک بین دستگاهی در حال تشکیل است تا فعالیت‌های خود را بر 100 روستای مشخص شده متمرکز کنیم.

وی افزود: علاوه بر سازمان میراث فرهنگی و گدرشگری ، صندوق کارآفرینی امید به منظور ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در این روستاها تسهیلاتی می‌دهد و بنیاد مسکن هم در جهت بهبود شبکه معابر تلاش می‌کند.

جندقیان اضافه کرد: سازمان دهیاری‌ها نیز در صورت نیاز روستاها اعتباراتی را برای تهیه زیرساخت‌هایی از جمله پارکینگ و سرویس‌های بهداشتی و حتی بهسازی مسیر  و راه دسترسی به جاذبه گردشگری تامین می‌کند زیرا جاذبه گردشگری برخی روستا در فاصله کوتاهی از آن قرار دارد ولی جاده مناسب برای دسترسی به جاذبه گردشگری وجود ندارد.

معاون سازمان شهرداری‌ها با بیان اینکه جاذبه هرکدام از روستاها برای ما مشخص است، خاطرنشان کرد: اعتبارات در این روستاها در زمینه های متنوعی هزینه می‌شود مثل ایجاد اقامتگاه‌های بومی‌گردی. البته تاکید شده که اعتبارات با توجه به رویکردهای اقتصاد مقاومتی هزینه شود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید