رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » جاذبه های گردشگری » مدیرعامل منطقه آزاد کیش وجود خورشید در چهار فصل سال را یکی از جاذبه های کیش معرفی کرد

مدیرعامل منطقه آزاد کیش وجود خورشید در چهار فصل سال را یکی از جاذبه های کیش معرفی کرد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

کیش

مدیرعامل منطقه آزاد کیش وجود خورشید در چهار فصل سال را یکی از جاذبه های کیش معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی اصغر مونسان در جمع مدیركل دفتر خاورمیانه و آفریقای وزارت امور خارجه لهستان، تورگردانان بزرگ كشورهای مختلف و مهمان پرست سفیر کشورمان در لهستان به تشریح ظرفیت ها، قابلیت ها و مزیت های اقتصادی و گردشگری قوانین مناطق آزاد در کشورمان پرداخت و تصویری از مزایای اقتصادی وعملکرد در منطقه آزاد كیش برای حاضران ترسیم کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد كیش وجود خورشید در طول چهار فصل، سواحل زیبا و لاجوردی، ماسه های طلایی ونقره فام بی نظیر، امنیت، آرامش وهوای پاك ومهمان نوازی مردم خونگرم جزیره کیش را ازجمله جاذبه های گردشگری كیش عنوان كرد و اظهار داشت: دركنار همه امكانات وسازه های مدرن تجاری و گردشگری جزیره زیبای کیش به عنوان منطقه ای حفاظت شده، زیستگاه آهوان، لاك پشت های كمیاب پوزه عقابی وگونه های مختلف پرندگان مختلف است.

وی در ادامه توضیحات خود از جزایر هندورابی، فارور بزرگ و كوچك به عنوانی فرصتی دیگر برای سرمایه گذاران وفعالان اقتصادی یاد كرد و افزود: جزیره كیش به عنوان جزیره مادر و جزایر اقماری به در کنار كیش در طرح توسعه قرار دارند و پیش بینی شده است امكانات گردشگری با رویكرد حفظ محیط زیست به گونه ای دراین جزایر ایجاد شود كه گردشگران با هر نوع علاقمندی بتوانند در سفر به كیش و جزایر اقماری به اهداف گردشگری و سفر خود دست یابند.

مونسان با اشاره به آثار باستانی و تاریخی كیش، وجود شرایط مناسب آب و هوایی در هشت ماه ازسال كه همزمان با فصل زمستان و سرما در كشورهای اروپایی است را از مزیت های منحصر بفرد جزیره كیش دانست و از آن به عنوان فرصتی برای تورگردانان برای سفر به این جزیره زیبا را یادآور شد و خاطرنشان کرد: تورگردانان اروپایی می توانند با معرفی جزیره کیش به گردشگران در فصول سرد سال از شرایط آب و هوای آفتابی وورزش های دریایی کیش لذت ببرند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید