رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » جاذبه های گردشگری » مدیرعامل منطقه آزاد کیش وجود خورشید در چهار فصل سال را یکی از جاذبه های کیش معرفی کرد

مدیرعامل منطقه آزاد کیش وجود خورشید در چهار فصل سال را یکی از جاذبه های کیش معرفی کرد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

کیش

مدیرعامل منطقه آزاد کیش وجود خورشید در چهار فصل سال را یکی از جاذبه های کیش معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی اصغر مونسان در جمع مدیرکل دفتر خاورمیانه و آفریقای وزارت امور خارجه لهستان، تورگردانان بزرگ کشورهای مختلف و مهمان پرست سفیر کشورمان در لهستان به تشریح ظرفیت ها، قابلیت ها و مزیت های اقتصادی و گردشگری قوانین مناطق آزاد در کشورمان پرداخت و تصویری از مزایای اقتصادی وعملکرد در منطقه آزاد کیش برای حاضران ترسیم کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش وجود خورشید در طول چهار فصل، سواحل زیبا و لاجوردی، ماسه های طلایی ونقره فام بی نظیر، امنیت، آرامش وهوای پاک ومهمان نوازی مردم خونگرم جزیره کیش را ازجمله جاذبه های گردشگری کیش عنوان کرد و اظهار داشت: درکنار همه امکانات وسازه های مدرن تجاری و گردشگری جزیره زیبای کیش به عنوان منطقه ای حفاظت شده، زیستگاه آهوان، لاک پشت های کمیاب پوزه عقابی وگونه های مختلف پرندگان مختلف است.

وی در ادامه توضیحات خود از جزایر هندورابی، فارور بزرگ و کوچک به عنوانی فرصتی دیگر برای سرمایه گذاران وفعالان اقتصادی یاد کرد و افزود: جزیره کیش به عنوان جزیره مادر و جزایر اقماری به در کنار کیش در طرح توسعه قرار دارند و پیش بینی شده است امکانات گردشگری با رویکرد حفظ محیط زیست به گونه ای دراین جزایر ایجاد شود که گردشگران با هر نوع علاقمندی بتوانند در سفر به کیش و جزایر اقماری به اهداف گردشگری و سفر خود دست یابند.

مونسان با اشاره به آثار باستانی و تاریخی کیش، وجود شرایط مناسب آب و هوایی در هشت ماه ازسال که همزمان با فصل زمستان و سرما در کشورهای اروپایی است را از مزیت های منحصر بفرد جزیره کیش دانست و از آن به عنوان فرصتی برای تورگردانان برای سفر به این جزیره زیبا را یادآور شد و خاطرنشان کرد: تورگردانان اروپایی می توانند با معرفی جزیره کیش به گردشگران در فصول سرد سال از شرایط آب و هوای آفتابی وورزش های دریایی کیش لذت ببرند.

برچسب ها :
ثبت برند و شرکت به اسانی :ثبت برند
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید