رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » جاذبه های گردشگری » جاذبه های گردشگری ایران » کرمانشاه؛ استان پیشتاز در ارائه خدمات گردشگری

کرمانشاه؛ استان پیشتاز در ارائه خدمات گردشگری

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

کرمانشاه

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور گفت: کرمانشاه از استان‌های پیشتاز در ارائه‌ی خدمات گردشگری است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، منطقه‌ی کرمانشاه، علی باقر نعمتی زرگران در چهارمین جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر استان کرمانشاه که با حضور ناظران تلفیقی دستگاه‌های عضو ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور در معاونت امور عمرانی استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: ارائه‌ی خدمات به گردشگران، اصلی‌ترین هدف ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور است.

وی تأکید کرد: ارائه‌ی خدمات به گردشگران نباید فقط به ایامی مانند نوروز اختصاص یابد و باید در تمام طول سال، این ستاد فعال باشد و همه‌ی دستگاه‌های عضو آن به گردشگران خدمت‌رسانی داشته باشند.

او استان کرمانشاه را یکی از پیش‌روترین و پیشتازترین استان‌های کشور در امر ارائه‌ی خدمات به گردشگران و مسافران دانست.

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور اظهار کرد: شهرداری‌ها می‌توانند با ارائه‌ی خدمات خود، نقش ویژه‌ای در توسعه‌ی گردشگری کشور داشته باشند، بنابراین انتظار می‌رود که شهرداری‌ها فعالیت بیشتری در راستای ارائه‌ی خدمات به گردشگران داشته باشند.

نعمتی زرگران تصریح کرد: با توجه به این‌که در دو هفته‌ی پایانی شهریورماه شاهد اوج مسافرت‌ها در کشور خواهیم بود، انتظار می‌رود تمام دستگاه‌های عضو این ستاد با جدیت و اهتمام بیشتری خدمات مطلوب‌تری به مسافران و گردشگران ارائه دهند.

وی یادآوری کرد: رضایتمندی گردشگران نکته‌ی بسیار مهمی است که باید در راستای دستیابی به آن، نهایت تلاش خود را به کار بندیم.

مجتبی نیک کردار – معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه – نیز از همه‌ی دستگاه‌های عضو ستاد هماهنگی خدمات سفر استان خواست که در این روزهای پایانی تابستان، آمادگی کامل خود را برای استقبال از مسافران و گردشگران حفظ کنند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید