رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » جاذبه های گردشگری » کشف چهره متعجب را که سالها بین بومیان منطقه نقل می‌شد

کشف چهره متعجب را که سالها بین بومیان منطقه نقل می‌شد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

کانادا

هنگ گاس اهل جزایر آلبرمی در کانادا پس از دو سال جستجو در صخره‌های بریتییش کلمبیا افسانه چهره متعجب را که سالها بین بومیان منطقه نقل می‌شد کشف کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی میل، هنگ گاس که در سال ۲۰۰۸ برای نخستین بار درباره چهره متعجب صخره‌های بریتیش کلمبیا شنیده بود برای پیدا کردن این چهره مصمم شد و دو سال از زندگی‌اش را برای پیدا کردن این چهره در دل سنگ‌های بریتیش کلمبیا صرف کرد.

هنگ گاس چند هفته پیش موفق به کشف این چهره سنگی متعجب شد که شباهت بسیاری به کنده‌کاری‌های ستون‌های ساختمان‌های قدیمی و اشرافی دارد. او این چهره سنگی را در حاشیه پارک جنگلی جزیره ریکز پیدا کرد.

گاس در مصاحبه‌ای که با شبکه ABC داشت گفت: از پیدا کردن این چهره سنگی بسیار هیجان زده بودم. وقتی با گروه همراهم به محلی که این چهره متعجب قرار داشت نزدیک شدیم احساس کردم کسی از پشت سر مشغول تماشای ما است. به سمت او چرخیدم و این چهره سنگی را میان شاخ و برگ درختان دیدم.

وی اضافه کرد: خیلی دوست دارم کارشناسان زودتر تحقیقاتشان را انجام دهند تا ببینم این چهره خوش تراش و متعجب ساخته دست بشر است یا طبعیت آن را در دل صخره را کنده‌کاری کرده است.

چهره سنگی متعجب که ارتفاعی بیشتر از ۲ متر دارد در نقطه‌ای دور دست از جزیره در دل صخره‌ها جای گرفته و با انبوهی از گیاهان مستتر شده است.

گاس امیدوار است پس از پایان تحقیقات بتواند گردشگران زیادی را به این منطقه ببرد و چهره سنگی متعجب را از نزدیک به انها نشان دهد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید