رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif

تور مسکو

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

تور مسکو

یکی از مهم ترین مراکز این شهر، کاخ کرملین، است که قبل از فروپاشی اتحاد جمهوری های شوروی، محل اقامت و تشریفات ریاست جمهوری بوده است. از نظر موقعیت جغرافیایی این شهر در مرکز شرق اروپا و مابین رودخانه های ولگا و اُکا قرار گرفته است.

MOSCOW (6)

رتبه مسکو، از نظر دارایی مراکز فرهنگی و علمی بسیار خوب است. اما از نظر امکانات ورزشی در جهان حرف اول را می زند. بزرگترین مرکز تولید واگن های مترو به نام مترو مسکو در این شهر واقع است.

تور مسکو

 

جاذبه های گردشگری مسکو به صورت زیر می باشد

 

برج های مسکو

مسکو دارای سه برج مشهور در تور مسکو است که این سه برج همچون برج های سایر کشورها، محل جذب توریست می باشد. این برج ها با نام های زیر شناخته شده اند

  • برج اوستانکینو
  • برج فدراسیون
  • برج مرکوری سیتی

تور مسکو

صومعه های مسکو

یکی از صومعه های مسکو که هنوز هم گاهی از آن به عنوان مرکز مذهبی استفاده می کنند، صومعه نووودویچی نام دارد که برخلاف برخی صومعه ها از قرن ۱۷ ام تا کنون دست نخورده باقی مانده است. این صومعه دارای قبرستان مشهوری است که بسیاری از افراد مشهور در آن به خاک سپرده شده اند.

تور مسکو

فضاهای سبز مسکو

یکی از فضاهای سبز مشهور در مسکو کولومنسکویه می باشد که محل تفریح بسیاری از توریست ها و خانواده های این شهر است. در واقع این محل قبلا کلیسا بوده که هم اکنون به صورت موزه نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 

کلیسا های مشهور مسکو

یکی از کلیساهای مشهور این شهر کلیسای جامع سنت باسیل می باشد که تا سال ۱۶۰۰ به عنوان بزرگترین بنای مسکو به حساب می آمد. بعد از این کلیسای دیگری به نام کلیسای تثلیث ساخته شد که باز هم سال های بعد ۸ کلیسای دیگر به آن اضافه شد و این کلیسا به نام کلیسای جامع تثلیث شناخته شد.

تور مسکو

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید