رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif

شهرهای پرطرفدار مهاجران در چین

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

chinaشانگهای و پکن از جذاب‌ترین شهرهای چین برای مهاجران به شمار می‌روند.

به گزارش توریست ها به نقل از خبرگزاری فارس،‌ این معیار از 180 هزار مهاجری که در چین کار می‌کنند گرفته شده است و نشان داد که آن‌ها شهرهای شانگهای و پکن را به دلایل سیاسی، حکومتی، کاری و محیط مناسب برای زندگی انتخاب کرده‌اند.

شانگهای و پکن به ترتیب در صدر جدول رتبه‌بندی شهرها بودند و پس از آن شهرهای شن‌جن، سوجو، کون‌مینگ، هانگ‌جو، نان‌جینگ، تیان‌جین، شیامن و چینگ داوو به عنوان شهرهای جذاب از نظر مهاجران معرفی شده‌اند. اگر چه، پکن و شانگهای به عنوان دو شهر برتر برای مهاجران انتخاب شده‌اند، اما این دو شهر همچنان دارای شرایط نامناسب هوایی هستند.

شانگهای بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر با نفوذ اقتصادی، فرهنگی، تجاری و تکنولوژی در شرق چین به شمار می‌رود. این شهر با توجه به نمادهای تاریخی که در خود جای داده است مانند “باند”، “شهر معبد خدایان” و “باغ یو” و همچنین آسمان خراش‌هایی با طراحی‌های بسیار مدرن، مقصد بسیاری از گردشگران به حساب می‌آید. این شهر همچنین مرکز تجاری و مالی سرزمین چین نیز به شمار می‌رود.

پکن پایتخت سرزمین چین است و از پرجمعیت‌ترین شهرهای جهان به حساب می‌آید. پکن پس از شانگهای بزرگ‌ترین شهر چین است. این شهر از آنجایی که محل اقامت امپراطوران بود، به عنوان باستانی ترین شهر چین شناخته می‌شود و اماکن باستانی مانند “کاخ تابستانی”، “شهر ممنوعه” و ساختمان‌های مدرنی مانند “مرکز ملی هنرهای نمایشی” و “استادیوم ملی پکن” نیز در این شهر قرار گرفته‌اند.

پکن از پیشرفته‌ترین شهرهای چین است و پس از توکیو شهر تجاری جهانی به شمار می‌رود. بازی های تابستانی المپیک و پارالمپیک در سال 2008 در این شهر برگزار شد.

راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید