رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » ونزوئلا، بهشت گردشگران می‌شود

ونزوئلا، بهشت گردشگران می‌شود

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

ونزوئلا که از آن به عنوان بهشت زمین نام برده می‌شود، در قالب برنامه‌ای پنج ساله به یک مقصد گردشگری جهانی تبدیل می‌شود.

Venezuelaبه گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، کشور زیبای ونزوئلا در منطقه آمریکای جنوبی که «کریستف کلمب» پس از کشف، آن را “بهشت زمین” نامید، در قالب برنامه‌ای پنج ساله به یک مقصد جهانی گردشگری و بهشت گردشگران تبدیل می‌شود.

دولت ونزوئلا قصد دارد در راستای ایجاد هزاران شغل جدید در این کشور در قالب برنامه‌ای پنج ساله، ونزوئلا را به یک مقصد جهانی گردشگری تبدیل کند و تعداد گردشگران این کشور را رقم فعلی 700 هزار گردشگر در سال 2012 به دو میلیون گردشگر در سال 2018 برساند.

در این راستا، جذب سرمایه‌گذاری خارجی برای توسعه و استانداردسازی زیرساخت‌های صنعت گردشگری از جمله فرودگاه‌ها، هتل‌ها و جاده‌ها، معرفی جاذبه‌های گردشگری ونزوئلا در رسانه‌های جهانی و حضور مستمر در نمایشگاه‌های بین‌المللی صنعت گردشگر در دستور کار دولت و نزوئلا قرار دارد.

ونزوئلا با بهره‌بردن از جاذبه‌های متنوع گردشگری از جمله مرتفع‌ترین آبشار جهان یا همان آبشار آنجل، سواحل زیبا، آثار تاریخی ارزشمند از دوره استعمار‌ اسپانیایی‌ها، سواحل پاک و جنگل‌های بکر از تمامی شرایط لازم برای تبدیل شدن به یک مقصد جهانی گردشگری برخوردار است، اما تا کنون تلاش جدی برای تبدیل کردن این کشور به یک مقصد جهانی گردشگری صورت نگرفته است

به گزارش خبرگزاری فرانسه‌، کارشناسان علت اصلی این امر را بهره‌بردن ونزوئلا از منابع نفت و گاز می‌دانند که باعث شده است دولت‌های این کشور توجه کمی به توسعه صنعت گردشگری نشان دهند.

راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید