رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » هدیه به مسافران و گردشگرانی که با وسیله نقلیه قطار به نیشابور سفر کنند

هدیه به مسافران و گردشگرانی که با وسیله نقلیه قطار به نیشابور سفر کنند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

قطار

مشهد- شرکت رجاء خراسان اعلام کرد به مناسبت فرا رسیدن ۲۵ فروردین و روز ملی عطار به مسافران و گردشگرانی که با وسیله نقلیه قطار به نیشابور سفر کنند تخفیف ۱۵ الی ۲۵ درصدی ارائه می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، شرکت رجاء خراسان به مناسبت فرا رسیدن ۲۵ فروردین روز ملی عطار برای مسافرینی که با قطار به نیشابور سفر کنند تخفیف هایی در نظر گرفته است که این تخفیف ها را در نامه ای به اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی اعلام کرده است.

بر این اساس مسافران قطارهای مشهد – نیشابور و تهراننیشابور از تاریخ ۲۱ الی ۲۷ فروردین ماه مشمول تخفیف ۱۵ درصدی بلیط قطار خواهند شد.

هم چنین برای مسافرین قطارهای مشهد- نیشابور و تهران – نیشابور که گروهی و با معرفی نامه از انجمن شعرا و تورهای گردشگری مراکز فروش بلیط قطار که از تاریخ ۲۱ الی ۲۷ فروردین ماه به نیشابور سفر کنند ۲۵ درصد تخفیف داده خواهد شد.

گفتنی است مراسم روز ملی عطار ۲۵ فرروردین ماه امسال در محل آرامگاه این شاعر و عارف بزرگ ایران و با حضور شخصیت های ملی و استانی و جمعی از شاعران، پژوهشگران، ادبا و عطار پژوهان در نیشابور برگزار خواهد شد.

برچسب ها :
ثبت برند و شرکت به اسانی :ثبت برند
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید