رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » علاقه مندان شرکت در مسابقه مجازی «یه لقمه سفر»

علاقه مندان شرکت در مسابقه مجازی «یه لقمه سفر»

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

گردشگری بین‌المللی

مدیر کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری گفت:علاقه مندان شرکت در مسابقه مجازی «یه لقمه سفر» می توانند با انعکاس تجربه سفر خود در قالب عکس، به طور همزمان برای رقابت در جشنواره مشارکت ملی گردشگری آماده شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، علی باقر نعمتی زرگران از برگزاری مسابقه مجازی «یه لقمه سفر» به عنوان پلی به سوی شرکت در جشنواره مشارکت ملی گردشگری یاد کرد و گفت: شرکت کنندگان این رقابت پس از انعکاس تجربه های کسب شده حین سفر در قالب عکس و به اشتراک گذاشتن آنها در مسابقه «یه لقمه سفر»، از سوی کارشناسان دبیرخانه جهت شرکت در جشنواره مشارکت ملی گردشگری هدایت می شوند.

مدیر کل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری افزود: از علاقمندان به سفر دعوت می شود با خلاقیت و ذوق هنری، عکس های ثبت شده از لحظات سفر خود را با نماد #یه_لقمه_سفر برای شرکت در مسابقه اینستاگرامی آماده کنند تا پس از سنجش در این رقابت فرصت مضاعف شرکت در جشنواره مشارکت ملی گردشگری با رویکرد همدلی و همزبانی نیز برای آنها مهیا شود.

 دبیر دومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری بیان کرد: شرکت کنندگان پس از بارگذاری عکس مورد نظر لازم است  تا ۲۹‌ شهریور ماه سال جاری با متوجه ساختن – mention –  ۱۰ نفر از دوستانشان در زیر آخرین عکس اینستاگرام جشنواره با شناسه @Iran.Tourism.Fest آنها را به «یه لقمه سفر» دعوت کنند تا با اشتراک آثار خود لحظات سفرشان را ماندگار کنند.

وی همچنین با ارائه توضیحات تکمیلی درباره بارگذاری عکس جهت شرکت در مسابقه مذکور گفت: این امر به دو شیوه انتقال مستقیم عکس مورد نظر به اینستاگرام جشنواره به شناسه   @Iran.Tourism.Festو ارسال عکس به تلگرام جشنواره به نشانی telegram.me/IranTourismFest امکانپذیر است.

نعمتی زرگران با توضیح اینکه این مسابقه به طور جانبی در راستای برنامه های مربوط به بزرگداشت روز جهانی گردشگری برگزار می شود اظهار کرد: علاقمندان علاوه بر شرکت در مسابقه «یه لقمه سفر» می توانند با ارسال عکس، فیلم کوتاه ۶۰ ثانیه ای، ایده نو در زمینه طراحی کمپین تبلیغاتی از طریق شبکه های اجتماعی و خاطره نویسی در جشنواره مشارکت ملی گردشگری نیز شرکت کننذ.

وی بیان کرد: در جشنواره مشارکت ملی که از تاریخ ۲ تا ۵ مهر برگزار می شود به سه نفر برگزیده در هر چهار حوزه یاد شده که آثارشان را تا ۱۵ شهریور به دبیرخانه جشنواره به آدرس irantourismfestival۲.com ارسال نمایند علاوه بر تندیس جشنواره و لوح افتخار از ۵ تا ۱ سکه بهار آزادی نیز اعطا می گردد.نعمتی درباره جوایز در نظر گرفته شده برای مسابقه «یه لقمه سفر» نیز گفت: از میان شرکت کنندگان در این رقابت یک نفر بر اساس بیشترین رای محبوبیت از طرف بازدیدکنندگان و یک نفر از میان شرکت کنندگان حاضر انتخاب می شوند و به هر یک در تاریخ ۵ مهرماه، مصادف با روز جهانی جهانگردی هدیه ای نفیس اهدا می شود.

مهم ترین قوانین مسابقه «یه لقمه سفر» عبارتند از:

–         عکس مرتبط با موضوع مسابقه یه لقمه سفر  و صاحب عکس باید از دنبال کنندگان صفحه دومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری باشد. همچنین فردی که عکس را بارگذاری می کند، می بایست خود صاحب اثر باشد و در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی آن به عهده ارسال کننده عکس خواهد بود.

–         هر شرکت کننده در مسابقه باید با جلب نظر – mention کردن – در زیر آخرین عکس اینستاگرام ۱۰ نفر از دوستانش را به این رقابت دعوت کند.

–         عکس هایی که بعد از تاریخ ۲۹ شهریور ارسال شوند، در مسابقه شرکت داده نخواهند شد.

–         تصویر ارسالی می بایست مطابق با موازین اخلاقی و اسلامی باشد.

–         عکس هایی که به روش های غیر متعارف و ناعادلانه و متقلبانه به جمع آوری لایک پرداخته اند از مسابقه حذف خواهندشد.

–         صفحه اینستاگرام شرکت کننده در حالت خصوصی قرار نداشته باشد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید