رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر: هرگونه تخلف و گرانفروشی را به مراجع ذیربط گزارش کنید

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر: هرگونه تخلف و گرانفروشی را به مراجع ذیربط گزارش کنید

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

خدمات سفر

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از هموطنان خواست هرگونه تخلف و گرانفروشی را به مراجع ذیربط گزارش کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با صدور اطلاعیه ای بر اعمال حداکثر مجازات برای تخلف و گرانفروشی خدمات گردشگری تاکید کرد و از هموطنان عزیز درخواست کرد با مشاهده هرگونه تخلف و گرانفروشی آنرا به مراجع ذیربط گزارش کنند:

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر اعلام داشت که با هرگونه تخلف احتمالی و گران‌فروشی خدمات و افزایش قیمت ها در واحدهای مرتبط با صنعت گردشگری مطابق با حداکثر مجازات‌های پیش‌بینی‌شده رفتار خواهد شد، در همین راستا مسافران و گردشگران عزیز می‌توانند شکایات و انتقادات خود، در خصوص نحوه عملکرد تاسیسات و موسسات گردشگری را از طریق سامانه ۰۹۶۲۹ ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر و یا تلفن ۱۲۴ سازمان تعزیرات حکومتی در تمامی استانها به اطلاع مسئولین برسانند تا رسیدگی لازم صورت پذیرد. همچنین کلیه مراکز و تاسیسات گردشگری موظف به نصب نرخنامه مصوب ممهور به مهر مرجع ذیربط در محل رویت عموم مسافران و گردشگران می باشند.

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر تاکید دارد هموطنان عزیز صرفاً از دفاتر خدمات مسافرت هوایی مجاز و معتبر که از سازمان هواپیمایی کشور مجوز دارند بلیط خود را خریداری نموده و با مراجعه به سایت سازمان به آدرس http://www.cao.ir/ می توانند لیست دفاتر مجاز را مشاهده و در صورت مشاهده هرگونه گرانفروشی، فروش بلیت چارتری تک بدون تور و سایر تخلفات آن را به اطلاع سازمان هواپیمایی کشوری رسانده تا برخود لازم با متخلفین صورت پذیرد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید