رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » نخستین تور طبیعت گردی کودکان سرطانی

نخستین تور طبیعت گردی کودکان سرطانی

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
nature
نخستین تور طبیعت گردی ویژه کودکان سرطانی به زودی در محل خانه طبیعت گردی، واقع در کاخ موزه سعدآباد، برگزار می شود.

به گزارش توریست ها به نقل از خبرگزاری مهر، طبق تعامل و هماهنگی بین اداره کل طبیعت گردی، کاخ موزه سعدآباد، موسسه خیریه محک، راهنمایان تور و فعالین بخش خصوصی حوزه طبیعت گردی زمینه برگزاری تورهای طبیعت گردی ویژه کودکان سرطانی با هدف امکان آشنایی کودکان و والدین شان با مولفه های سفر و طبیعت گردی و نیز شاخه های متنوع این حوزه همچون غارنوردی، نجوم و دوچرخه سواری، فراهم شده است.

به همین دلیل طرح اولیه موضوع، نظرسنجی از اعضای حاضر، کسب اطلاع از وضعیت کودکان، تقسیم بندی بخش خصوصی و فعالین حاضر برای به عهده گرفتن مسئولیت های اجرایی و در نهایت ایجاد زمینه خلاقیت و ارائه ایده به منظور هرچه باشکوه تر برگزارشدن تورهای کودکان سرطانی در محل خانه طبیعت گردی تحقق یافت و طبق موافقت موسسه خیریه محک، امکان بازدید نیروهای اجرایی برگزار کننده تور از محل درمان و وضعیت کودکان سرطانی فراهم شده است.

همچنین با بازدید و بررسی توان جسمانی و شرایط کودکان امکان برنامه ریزی صحیح، منطبق با نوع بیماری کودکان و شرایط والدین شان ایجاد خواهد شد و اجرای این تورها به صورت مدون در محل خانه طبیعت گردی تداوم می یابد.

راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید