رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » گردشگران به پشت صحنه‌ موزه ملک می روند

گردشگران به پشت صحنه‌ موزه ملک می روند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
موزه ملک
تور گردشگری «یک روز میهمانی در کتابخانه و موزه ملی ملک»، هم‌زمان با برگزاری جشنواره ماه هشتم در این موقوفه 77 ساله برگزار می‌شود.

 به گزارش خبرگزاری مهر، تور «یک روز میهمانی در کتابخانه و موزه ملی ملک» در روزهای 6، 9، 11 و 13 شهریور 1393 خورشیدی از ساعت 9 تا 13 برگزار می‌شود.

«مریم حصارکی» راهنمای گردشگری که مسوولیت برگزاری این تورها را برعهده دارد درباره جزییات آن گفت: « کتابخانه و موزه ملی ملک، میزبان شما در این تور است. شما در این میهمانی هیجان تماشای پشت صحنه‌های کتابخانه و موزه ملی ملک را تجربه خواهید کرد».

وی افزود: «میدان مشق و سردر باغ ملی تهران، نقطه آغازین تور است و شرکت‌کنندگان در این برنامه، 4 ساعت به یک میهمانی متفاوت در کتابخانه و موزه ملی ملک دعوت می‌شوند».

حصارکی تاکید کرد: «تفاوت تورِ یک روز میهمانی در کتابخانه و موزه ملی ملک با تورهای دیگر این است که اگر شما در زمان‌های عادی اگر به این گنجینه بیایید فقط تالارها آثار موزه‌ای آن را به همراه نمایشگاه‌های دوره‌ای خواهید دید. در این تور اما شما را به پشت صحنه می‌بریم. شرکت‌کنندگان تور در واقع میهمان پشت صحنه‌های کتابخانه و موزه ملی ملک‌اند».

به گفته وی، علاقه‌مندان به ثبت نام در تور «یک روز میهمانی در کتابخانه و موزه ملی ملک» می‌توانند تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه 4 شهریور 1393 خورشیدی با شماره تلفن 09125206792 گرفته و ثبت نام کنند. هزینه شرکت در این تور 100 هزار ريال برای هر نفر خواهد بود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید