رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » بررسی همه زمانی شدن سفر در فراکسیون گرشگری

بررسی همه زمانی شدن سفر در فراکسیون گرشگری

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
گردشگران
رئیس فراکسیون گردشگری مجلس از برگزاری نشست های ویژه با بخش خصوصی برای ارائه راهکارهای همه زمانی و همه مکانی کردن سفرها خبر داد.

جبار کوچکی نژاد به خبرنگار مهر گفت: در ایام تعطیلات عید فطر مردم برای رفتن از تهران به رشت 18 ساعت در ترافیک ماندند باید این موضوع بررسی شود. اما متاسفانه سازمان میراث فرهنگی به حاشیه می رود این حاشیه ها از سالها پیش در سازمان میراث فرهنگی وجود داشته هنوز نیز ادامه دارد. باید سازمان میراث فرهنگی سیاست گذاری بهتری برای انجام سفر داشته باشد.

وی درباره سفرهای تعطیلات عید فطر بیان کرد: وقتی حجم وسیعی از مهمانان وارد یک شهر می شوند باید بتوان از آنها به نحو احسنت پذیرایی کرد نه آنکه آسیب ببینند ولی عدم هماهنگی بین دستگاهها باعث شده تا مهمانوازی ایرانیان در شهرها به ضد مهمان تبدیل شود. مانند اتفاقی که در ورودی مازندران به رشت افتاد و مردم برای ورود به این شهر ساعتها این مسیر کوتاه را سپری کردند. بنابراین لازم است که این سفرها اسیب شناسی شود.

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: سازمان میراث فرهنگی و متولی گردشگری باید بتواند پس از آسیب شناسی سفرها برای گردشگری سیاستگذاری کند و بخشهایی که دچار مشکل است را شناسایی و برای رفع آن هشدار دهد.

وی ادامه داد: در فراکسیون گردشگری و میراث فرهنگی قصد داریم تا نشست های تخصصی با مسئولان برگزار کنیم و از نظرات و راهکارهای فعالان بخش خصوصی مانند هتلداران و آژانسداران استفاده کنیم چون آنها نگاههای خوبی دارند که می توان به مسئولان انتقال داد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید